fbpx

Tábory

Příměstské plavecké tábory na Kraví hoře

Plavecký klub pod vedením Kateřiny Haškové pořádá již 18. rokem plavecké příměstské tábory na Kraví hoře, které si oblíbili nejen naši členové, ale také děti, které s námi přes rok neplavou. Táborů se každoročně účastní děti od 4 do 12 let – plavci i neplavci, pro něž je týdenní intenzivní plavání velkým přínosem. Po celou dobu se dětem věnují profesionální trenéři. Kromě zdokonalení se v plavání si děti užijí naplno letní zábavu a táborové hry. Prostory koupaliště Kraví hora nabízí mnoho sportovišť, pro menší dítka také prolézačky a pískoviště. Pestrý doplňkový program zahrnuje i středeční tematické výlety. Děti i rodiče mají naše tábory moc rádi a my se vždy těšíme na nové tváře. V letošním roce máme opět jeden termín v anglickém jazyce. Připravili jsme pro aktivní děti také jednu novinku – Tábory PLUS s výletem každý den!

Letní příměstský plavecký tábor (T1 – T7)

Děti budou rozděleny na hry a soutěže podle data narození do 3 družstev – malí, střední a velcí. Na plavání dle informace od rodičů na PLAVCE (dráha) a NEPLAVCE (malý bazén)

V ceně: péče o děti, celodenní vstupné na koupaliště, pronájem bazénu, drah a klubovny, vstupné a doprava na doprovodnou akci, oběd, odpolední svačina – ovoce

Tábor je třeba uhradit nejpozději týden před zahájením.

CENA na týden: 3 500 Kč

T1

Výlet na hvězdárnu

11. 7. – 15. 7. 2022

T2

Výlet na přehradu, paddleboardy, parník

18. 7. – 22. 7. 2022

T3

Výlet do zoologické zahrady

25. 7. – 29. 7. 2022

T4

Hasiči

01. 8. – 05. 8. 2022

T5

Výlet na hvězdárnu

08. 8. – 12. 8. 2022

T6

Výlet na přehradu, paddleboardy, parník

15. 8. – 19. 8. 2022

T7

Výlet do zoologické zahrady

22. 8. – 26. 8. 2022

Přihláška pro náhradníky

V případě, že Vámi vybraný termín je již obsazen, je možné přihlásit se jako náhradník. O volných místech budeme náhradníky včas informovat.

PŘIHLÁŠKA ZDE

Angličtina a plavání (A3)

Nejedná se o klasickou výuku angličtiny, ale o hraní a povídání s lidmi a dětmi žijícími několik let v Anglii. Je to vhodné pro děti, které se chtějí v angličtině zdokonalit, nebo pro děti cizinců, které se lépe domluví anglicky než česky. Ráda bych, aby celý den děti poslouchaly pouze angličtinu. Děti budou rozdělené na na malé (předškoláci a prvňáci) a velké. Minimální obsazenost je 12 dětí. Při nenaplnění dětem nabídneme klasický tábor v tomto termínu.

CENA na týden: 4 800 Kč

A3

Výlet do zoologické zahrady

25. 7. – 29. 7. 2022

Odpolední plavecké kurzy (P1, P3, P5 a P7)

Plavání pro neplavce na hrátkovém bazénu.  Pondělí až pátek 17.00 – 18.00 hodin

CENA na týden: 1 000 Kč

P1

Plavecký kurz

11. 7. – 15. 7. 2022

P3

Plavecký kurz

25. 7. – 29. 7. 2022

P5

Plavecký kurz

08. 8. – 12. 8. 2022

P7

Plavecký kurz

22. 8. – 26. 8. 2022

Program a přihlášky

Hlavní náplní táborů bude výuka plavání. Je potřeba, aby děti měly alespoň trochu dobrou “fyzičku”. Přihlášené děti musí být ochotné spolupracovat a poslouchat vedoucí. Tábory pořádáme proto, aby se děti naučily plavat, nebát se vody a také aby smysluplně trávily prázdniny.

“DROBCI”   to jsou děti, které jsou malé a nezvládnou 2x denně plavat. Tyto děti budou ráno plavat a po obědě si schrupnou a pak půjdou na procházku, písek, koupák….. Budou součástí táborů jen je budeme šetřit (usínají nám u oběda). Cena je stejná jako za tábor.

Plavat budeme (mimo středy) 2 hodiny denně na krytém bazénu. V případě pěkného počasí můžeme plavat dopolední trénink na venkovním bazénu (netýká se neplavců). Dále pro děti připravujeme na každý týden tematický doplňkový program. Můžete si vybrat z několika témat.

Toto léto musíme opět udělat několik hygienických opatření:

 • Nebudeme dělat dopolední svačinky! Odpoledne bude na svačinu ovoce.
 • Obědy budou v krabičkách, každý si vezme svůj příbor.
 • Je potřeba dát dítku do batůžku dezinfekci.
 • V pátek nebude piknik.

Ceník táborů 2022

Uvedené ceny jsou ceny za týden

T1 až T7

Český tábor

3 500 Kč

A3

Anglický tábor

4 800 Kč

P1, P3, P5, P7

Odpolední plavecké kurzy

1 000 Kč

T1+, T5+

Český tábor plus

6 000 Kč

Pokud máme ve Vámi zvolený termín již obsazeno, nabízíme Vám volná místa na sportovních příměstských táborech Pisárky: https://kometaplavani.cz/plavani-bazenky/tabory/letni-tabory/

Harmonogram

7:30 – 8:00

příchod dětí (hraní si na hřišti)

8:00 – 9:00

rozcvička, hry a soutěže

9:00 – 10:00

plavání

10:00 – 12:00

hry a soutěže

12:00 – 13:00

oběd

13:00 – 14:00

polední klid (povídání, nebo klidné hry ve stínu)

14:00 – 15:00

plavání

15:00 – 16:00

hry

16:00 – 16:30

odchod domů

Děti mohou chodit od pondělí do pátku od 7.30h do 16.30h.

Program bude od 8.00h do 16.00h. Do 16.30h mohou děti zůstat na koupališti pod dozorem.

Děti přiveďte ráno na hřiště za koupalištěm, kde si je převezmeme. Tamtéž si je můžete od 16 do 16.30 hodin vyzvednout. Budete-li chtít dítko vyzvednout v jinou dobu, tak zavolejte nebo si odchod domluvte s trenérem při nástupu.

První den tábora je nutné, aby s dítětem přišel jeho zákonný zástupce a odevzdal vyplněný a podepsaný EVIDENČNÍ LIST (viz Všeobecné podmínky)

Potvrzení pro pojišťovnu vystavím na základě předložení potvrzení o zaplacení při vyzvednutí průkazky na plavání.

Stravování

Stravování zajišťuje firma K2 GASTRO, s.r.o.

Pitný režim: každé dítě bude mít svoji 1/2 litrovou láhev. Dolít si mohou při obědu a odpoledne po plavání. K dispozici je voda z profesionální kuchyňské čističky vody, sirup a citron.

Stravovací omezení: firma K2 GASTRO, s.r.o. je schopná nám dodávat jídlo bezlepkové, bez mléka, vajec a podobné jednodušší diety.  Pokud má vaše dítko kombinované alergie, dejte mu prosím jídlo z domu nebo můžete oběd v poledne přinést – cena bude o 400 Kč nižší.

Strava je připravovaná pro děti, které sportují. Je dobrá a výživná. Děti trochu do jídla nutíme. Je potřeba, aby se najedly, když sportují. Nedávejte dětem na tábor cukrovinky a přeslazené nápoje (cola, fanta…). Některé děti oběd vyhodí a pak se cpou těmito dobrůtkami. Moc vás v tomto prosím o spolupráci.

Co vzít s sebou na tábor?

 • plavky, ručník, brýle, láhev s pitím – je možné ji kdykoliv doplnit, příbor a letos i svačinu. Dle počasí – kšiltovku, šátek, krém na opalování, pláštěnku, mikinu, dezinfekci. Vše v batůžku.
Každé dítě musí mít batůžek svůj (ne jeden pro sourozence). Nedávejte s sebou dětem zbytečnosti a drahé věci, mají problém všechny věci si ohlídat. Také dětem, prosím, nedávejte mobilní telefony! Budete mít k dispozici číslo na trenéry jednotlivých družstev. A trenéři budou mít číslo na vás.

Na sebe

 • sportovní oblečení a obuv (budeme sportovat a běhat).

Prosím, neposílejte na tábor děti nesamostatné a neschopné účastnit se výuky v kolektivu. Je to sportovní tábor a děti budou po celém dni unavené. Rodič (zákonný zástupce) odpovídá za to, že dítě je zdravé a neohrozí ostatní děti přenosnou nemocí.

Budeme rádi, když nám donesete nějaké drobné dárky (sladkosti, pastelky, papíry…).

Podmínky a způsob úhrady

Vyplňte on-line přihlášku a pošlete příslušnou částku. Doporučujeme tábor uhradit do konce května. Po zaplacení příslušné částky můžete s účastí Vašeho dítka na 100% počítat! 

 

Účet: 8822184028/5500
Variabilní symbol: 255
Specifický symbol: 1 – 7 (podle čísla tábora)

 

Do zprávy pro příjemce je nutné napsat jméno dítěte. Za každé dítě a každý tábor je nutné poslat peníze jednotlivě.

Přihláška se stává platnou po zaplacení. V případě obsazení všech termínů nebude možné se na tábor přihlásit.

 

Výše stornovacího poplatku:

 • storno 5. – 1. den před začátkem tábora – storno ve výši 50% z úplaty tábora
 • onemocnění před nástupem na tábor potvrzené lékařem – storno 0% (pouze 100 Kč administr. poplatek) – prosíme o vyplnění níže uvedeného dotazníku
 • ukončení tábora v jeho průběhu – storno 100% z úplaty tábora

V případě onemocnění během příměstského tábora, potvrzené lékařem a tím ukončení pobytu dítěte na akci, bude vrácena poměrná část nákladů pobytu po vyúčtování celé akce. Úplata bude vrácena se snížením o 100 Kč za administrativní činnost spojenou s táborem. Pokud doklad nebude předložen, bude účtován storno poplatek.

Dotazník – důvod odhlášení z tábora – ZDE

* Všeobecné podmínky přijetí dítěte na tábor najdete v příloze zde.

Vystavení faktury pro zaměstnavatele – formulář zde

Potvrzení pro pojišťovnu – zde

Potvrzení pro pojišťovnu budu vydávat vždy v pondělí když začíná tábor, nebo kurz. Kdo ho chce, donese vytištěné potvrzeni o zaplacení z banky a dostane ho do ruky.

Desatero pro plavecké příměstské tábory:

 1. Na tábory voďte své děti včas do 8 hodin.
 2. Neprotahujte loučení se svými dětmi – je jim potom ještě více smutno.
 3. Děti mají vhodné oblečení – kraťasy, tričko, ponožky, tepláky, mikinu, holčičky učesané a sepnuté vlásky. Nezbytná je sportovní obuv.
 4. Pití si děti nosí ve vhodné plastové láhvi (podepsané) s násoskou, případně v takové láhvi, kterou zvládnou děti otevřít samy.
 5. Rodiče nemohou být přítomni. Věřte, že to vaše děti zvládnou! Nežádejte o povolení být přítomni, ostatním dětem by to bylo líto. Pokud se na dítko chcete dívat, dělejte to potají, aby vás nevidělo.
 6. Dítě si od vás přebere zodpovědný trenér u šaten nebo u vchodu do areálu. Vaše dítě nasměruje za ostatními.
 7. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra. To platí i pro děti. Je nutné, aby se děti nevzdalovaly od svého družstva a aby se chovaly slušně.
 8. Pokud se dítěti na táboře něco nelíbí, okamžitě mě o tom informujte (Katy Hašková 777645517). Neberte to jako žalování. Problémy a starosti vaše i vašich dětí jsem schopná vyřešit okamžitě. V celém areálu je kamerový systém. Pokud by se dělo něco špatného, můžeme to objektivně posoudit a vyřešit.
 9. Nedožadujte se pro své děti výjimek.
 10. Podporujte své děti! Přáním nás i vás je spokojené dítě, které se naučí plavat, hrát kolektivní hry a najde si kamarády, se kterými se domluví bez pomocí sociálních sítí.
Plavání Katka, Všechna práva vyhrazena, 2021