fbpx

Proč plavání?

Udělejte něco pro své děti

Udělejte něco pro své děti! Vypněte jim na chvíli notebooky a televizi, zabavte jim učebnice a pošlete je k vodě. Pokud neodjedete někam do teplých krajin, přihlaste je v létě na příměstský tábor a udělejte tak dobrý skutek pro jejich zdraví.

Plavání je jedna z nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku. Důležité je se to dobře naučit. K tomu jsou letní tábory velmi dobré. SKP Kometa Brno pro Vaše děti připravila na celé letní prázdniny příměstské tábory se zaměřením na výuku plavání.

Letní koupání a hry ve vodě mají své klady: těsně nad vodní hladinou je vzduch očištěn od prachu a nasycen vodními parami, což příznivě působí na horní cesty dýchací. Plavání je jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na fyzickou kondici i na psychiku dětí.

Vaše děti na příměstském táboře najdou nové kamarády, ráno i odpoledne budou trénovat plavání, ve zbývajícím čase po výborném obědě a odpočinku budou hrát hry, nebo cvičit. Od rána až do odpoledne si pro děti nachystali trenéři SKP Kometa zajímavý, sportem nabitý program. Našim cílem je kvalitně se o prázdninách postarat o Vaše děti, naučit je zejména formou her radovat se z pohybu na souši i ve vodě.

Dnes lidé v životním shonu zapomínají, že pohyb je velmi důležitý. V nemocnicích by bylo mnohem méně pacientů, kdyby lidé věnovali více času pohybu na hřišti, v bazénu, nebo v přírodě. Chceme vašim dětem pomoci. Důležité je, aby byly zdravé a krásné, aby se nebály rozběhnout, aby přeplavaly bazén, nezdýchaly se při výstupu do svahu.

Když některé dítko bude chtít pokračovat s plaváním i ve školním roce, nabízí Kometa plavecké kurzy téměř pro každého po celý školní rok. Podívejte se na naše stránky a najdete tam, co všechno jsme si pro Vaše děti připravili. Pokud se chcete přihlásit na koupaliště na Kraví hoře doporučuji www.plavani-katka.cz. Tábory zde budou probíhat celé prázdniny. Těšíme se s vámi i vašimi dětmi na shledání o prázdninách. Trenéři SKP Kometa.

Plavání Katka, Všechna práva vyhrazena, 2021