fbpx

Vyškovský hrošík 2018

V sobotu 13.10. jsme se zúčastnili prvních závodů v nové sezóně ve Vyškově, kde závodili ročníky 2008-2011. Kometa vyslala 33 závodníků ze závodních družstev z Kraví Hory a Kohoutovic.

Plavali se pouze disciplíny kraul, znak a prsa. Mladší ročníky 50metrů a starší 100metrů. V hlavním závodu na 100m znak zvítězil Roman Hlávka v osobním rekordu a jako odměnu získal dort, který byl po závodech řádně zužitkován dětmi 😊.

Všechny děti si zaplavali osobní rekordy, zlepšili si časy a získali tím potřebné časy na další závody i tréninky. Všem dětem moc gratuluji k úspěchu. Ráda bych vyzdvihla závodníky, kteří svými časy v nabité konkurenci zvítězili a získali stupně vítězů. Jsou jimi: Roman Hlávka (2×1.místo, 1×2.místo), Ondřej Urbánek (2.místo), Oliver Hynek (1x1místo, 1x2místo), Adam Řiháček (1×1.místo, 1×3.místo), Lukáš Gregr (2×3.místo), Nella Faronová (1×2.místo), Sofie Mašová (1×1.místo, 1×3.místo), Ema Zatloukalová (2×2.místo), Sára Červinková (1×3.místo). I na těchto závodech se plavala dětmi oblíbená štafeta, která byla velmi úspěšná v podání kluků, kteří obsadili 1.místo (Zatloukal, Urbánek, Řiháček, Hlávka) a 3.místo (Winter, Gregr, Ivanisko, Hynek).

Celkem jsme z těchto závodů odvezli 16.medailí z individuálních startů, spousty krásných časů a zlepšení. Hlavním fotografem byl pan Řiháček, kterému děkujeme za krásné fotky. Taktéž bych chtěla poděkovat trenérskému týmu (Honza Stuchlík, Markéta Mrůzková, Petra Dokoupilová) za trpělivost, skvělou přípravu dětí na závody a dobře odvedenou práci, protože děti se stále zlepšují.