Termíny

DatumNázev závodu / Název turnajeOdvětví
25.7.2020 - 2.8.2020OH 2020 – Tokyo(JPN)Plavání
8.7.2020 - 12.7.2020ME juniorů – Aberdeen(GER)Plavání
27.6.2020 - 28.6.2020Letní MČR žactva 12. letí – KopřivnicePlavání
27.6.2020 - 28.6.2020Letní MČR žactva 13. letí – České BudějovicePlavání
27.6.2020 - 28.6.2020Letní MČR žactva 14. letí – Brno LužánkyPlavání
27.6.2020 - 28.6.2020MČR 10km,ČP 5km – SečDálkové
20.6.2020 - 21.6.2020Stuttgart IS GalaPlavání
18.6.2020 - 21.6.2020LMČR dorostu a dospělých – 4.kolo ČP – Ústí n.L.Plavání
13.6.2020 - 14.6.2020Letní pohár 10letých Morava – ProstějovPlavání
13.6.2020 - 14.6.2020Letní pohár 11letých Morava – Nový JičínPlavání
6.6.2020Letní pohár města OlomouceSynchro
6.6.2020 - 7.6.2020Letní krajský přebor žactva st. žactva – Brno LesnáPlavání
5.6.2020 - 7.6.2020VC Liberce – 3.kolo ČPPlavání
30.5.2020Letní krajský přebor žactva 10 a 11letého žactva – HodnonínPlavání
30.5.2020Sdružený oblastní přebor – ZlínPlavání
30.5.2020Synchro PlzeňSynchro
30.5.2020 - 31.5.2020OH kvalifikace Fukuoka(JPN)Dálkové
21.5.2020 - 24.5.2020MZ ISM VídeňPlavání
20.5.2020 - 24.5.2020ME DP – Budapešť(HUN)Dálkové
16.5.2020Perníkové srdce – PardubiceSynchro
16.5.2020VC KuřimiPlavání
11.5.2020 - 17.5.2020ME 2020 – Budapešť(HUN)Plavání
8.5.2020Krajský přebor dorostu a dospělých – Brno LužánkyPlavání
8.5.2020 - 9.5.2020Májové Brno – Brno LužánkyPlavání
1.5.2020Ostravský delfínekSynchro
25.4.2020 - 26.4.2020MČR – OlomoucSynchro
25.4.2020Krokodýlí šplouchPlavání
25.4.2020Závody mládeže – JihlavaPlavání
24.4.2020 - 26.4.2020VC Pardubic – 2.kolo ČP – PardubicePlavání
19.4.2020MČR 5km – PrahaDálkové
18.4.2020Cena brněnského draka – Brno LužánkyPlavání
18.4.2020Cena města Blanska – BlanskoPlavání
18.4.2020Moravskoslezká ligaPlavání
18.4.2020VC VyškovaPlavání
17.4.2020 - 19.4.2020MZ Graz (AUT)Plavání
9.4.2020 - 12.4.2020Swimming Cup EindhovenPlavání
5.4.2020Brněnská šipka – Brno PonávkaPlavání
4.4.2020 - 5.4.2020Open MČR seniorek a st. žákyníSynchro
4.4.2020O mokrého Emana – ProstějovPlavání
3.4.2020 - 4.4.2020Západočeský pohár – Plzeň SlovanyPlavání
28.3.2020Aprílová vlnka – ZnojmoPlavání
27.3.2020 - 29.3.2020VC Ostravy – 1.kolo ČP – OstravaPlavání
21.3.2020VC OlomoucePlavání
21.3.2020Jarní městský přebor žactva – Brno LesnáPlavání
21.3.2020Memoriál H. Cinkové – Praha HloubětínSynchro
21.3.2020Pražská Akvabelka – Praha HloubětínSynchro
20.3.2020 - 23.3.2020VC ŽilinyPlavání
14.3.2020 - 15.3.2020MZ Bad Bergzabern(GER)Plavání
14.3.2020 - 15.3.2020Finále MČR družstev – 1. a 2. liga – PardubicePlavání
7.3.2020Blanenský závod – BlanskoPlavání
7.3.2020 - 14.3.2020VT SCM JM – NymburkPlavání
6.3.2020 - 8.3.2020VC Slovenska – BratislavaPlavání
6.3.2020 - 8.3.2020EP EilatDálkové
29.2.2020Vyškovský hrošík 2020 – VyškovPlavání
29.2.2020 - 1.3.2020České Budějovice 2020Plavání
22.2.2020Vysočina Cup -Žďár n. S.Plavání
22.2.2020 - 23.2.2020Semifinále MČR družstev – Morava – ZlínPlavání
15.2.2020SP DohaDálkové
8.2.2020Krajský přebor – dlouhé tratě Brno LužánkyDálkové
8.2.2020O pohár zakladatelů brněnského plavání – Brno LužánkyPlavání

jarní příměstský tábor brno