fbpx

O víkendu hostil bazén v Trutnově 38. ročník Velké ceny města Trutnova. Na závodech nás reprezentovala početná skupina 60-ti plavců. K vidění byla řada velmi kvalitních výkonů, ale jeden výkon byl výjmečný. Ve štafetovém závodě na 4x50m volný způsob, zaplavala naše štafeta ve složení Řiháček Adam, Winter Šimon, Hynek Oliver a Gregr Lukáš nejlepší český výkon 13letýho žactva ! Velká gratulace klukům. Aby toho nebylo málo, tak ve stejné disciplíně si doplavala další naše štafeta pro absolutní vítězství, v kategorii dívek jsme obsadili 2.místo. Tradičním vrcholem závodů je finále na 200 metrů kraul (memoriál J.Č. Matějíčka). V kategorii můžů doplaval Michal Uhlík na 4. Místě, v kategorii žen dohmátla Viktorie Černá pátá.

Celkem naši plavci vybojovali 33 cenných kovů (11x zlato, 13x stříbro, 9x bronz) a po zásluze jsme se stali vítězi soutěže družstev.

Gratulujeme všem k dosaženým výkonům a držíme palce do další části sezóny.