fbpx
Malá cena Znojma 2021

Malá cena Znojma 2021

V neděli 10. října se konala Malá cena Znojma, které se zúčastnila velká výprava Komety Brno. Celkem se ve Znojmě představilo 37 plavců Komety. I přes konkurenci 180 závodníků se našim mladým komeťákům podařilo vybojovat celkem 45 cenných kovů (20x 🥇 zlato, 16x 🥈stříbro a 9x 🥉 bronz).
Celkový úspěch byl ještě okořeněn prvním místem mezi oddíly, kdy Kometa Brno byla vyhlášena jako nejúspěšnější oddíl Malé ceny Znojma. Kromě poháru získali naše mladé naděje i sladkou odměnu v podobě dortu, který ještě na bazénu děti s chutí snědly.
Gratulujeme k předvedeným výkonům. 🐧👏🏊🐧💪
Výpis výsledků naleznete jako vždy na našich webových stránkách www.kometaplavani.cz
Pozvánka O pohár Komety

Pozvánka O pohár Komety

Zveme nejen své členy (bývalé i současné), ale i rodiče našich členů nebo podporovatelům našeho klubu, kteří si chtějí zkusit závodní atmosféru v konkurenci našich sportovců všech věkových kategorií. První kolo tohoto závodu (plaveme 50 znak a 50 volný způsob) se uskuteční dopoledne v sobotu 16. 10. 2021 na plaveckém bazénu Ponávka. Přihlášky: poharkomety@kometaplavani.cz
Staň se Komeťákem!
O POHÁR KOMETY
ODDÍLOVÝ PŘEBOR KOMETY BRNO – I. KOLO
POŘADATEL: Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno
DATUM: sobota 16. října 2021
MÍSTO: Bazén Ponávka – 25m, 3 dráhy; Ponávka 808/3, 602 00 Brno-střed
PŘIHLÁŠKY: Podávají vedoucí jednotlivých družstev on-line systémem ČSPS nebo na tiskopisech pro počítačové zpracování – ke stažení na ČSPS. E-mailem: poharkomety@kometaplavani.cz
Nejpozději do 14. 10. 2021. Odhlášky nejpozději do pátku 15. 10. 2021 do 20.00 hod.
CENY: V jednotlivých kolech se nevyhlašují vítězové. Konečné hodnocení bude určeno podle celkového součtu bodů a vyhlášení vítězů proběhne až po konání celé série „Poháru Komety“. Výsledky každého kola budou zveřejněny na webu.
INFORMACE: Jan Novák, +420 608 434 283, novak@kometaplavani.cz
KATEGORIE: Všichni členové kondičních družstev KPSP a SKP Kometa Brno (všechny ročníky)
Závod 50 metrů volný způsob dospělí je určen rodičům a podporovatelům našeho klubu, kteří si chtějí vyzkoušet atmosféru závodů. Zájemci jsou srdečně zváni.
Přihlášení na tento závod bude v průběhu závodů – bude vyhlášeno rozhlasem.
ČASOVÝ POŘAD DISCIPLÍN
Rozplavání 8.00 – 8.45 hod., začátek závodů 9.00 hod.
1) 50m ZNAK – žačky/ženy
2) 50m ZNAK – žáci/muži
3) 50m VOLNÝ ZPŮSOB – žačky/ženy
4) 50m VOLNÝ ZPŮSOB – žáci/muži
5) 50m VOLNÝ ZPŮSOB DOSPĚLÍ (rodiče)
Velká cena Trutnova 2021

Velká cena Trutnova 2021

O víkendu vyrazila velká výprava Komety na tradiční Velkou cenu města Trutnova. Na východě Čech jsme měli silné zastoupení v podobě 49 plavců různých věkových kategorií od žáků až po juniory. V krátkém bazénu se našim plavcům velmi dařilo a to nejen počtem získaných 32 medailí (9x zlato, 13x stříbro, 10x bronz), ale také i předvedenými výkony okořeněné pěknými časy. Přehled výsledků najdete na tradičním místě na našich stránkách. Gratulujeme všem našim plavců Komety Brno a těšíme se na další výkony.

Fotogalerii si můžete prohlédnout na odkazech fotografů – Tereza Juřicová nebo Monika Hasilová

Jihomoravský DRoP Cup

Jihomoravský DRoP Cup

V sobotu 25. září 2021 se uskutečnil plavecký závod – Jihomoravský DROP Cup pro žactvo. Tento závod všestrannosti probíhá do konce září po celé ČR a slouží jako jedno z kritérií pro vyhodnocení svazového projektu Dlouhodobý rozvoj plavce (DRoP), kde je náš klub Kometa Brno také zapojen. V brněnském 25-ti metrovém bazénu na Lesné se sešli plavci ročníku narození 2007, 2008 a 2009. Na startu jsme měli opět největší zastoupení v celkovém počtu 26 plavců, kteří se utkali ve všestranném pětiboji pomocí tzv. FINA bodů (100m motýl, znak, prsa, kraul a výběr mezi 200m polohový závod nebo 400m kraul).
Na stupních vítězů v celkovém hodnocení jsme měli bohaté zastoupení díky plavcům jako Adam Řiháček, Lukáš Gregr, Roman Hlávka, Barbora Dokoupilová, Natálie Křepelková.
Kompletní výsledky naleznete na našich stránkách kometaplavani.cz
Děkujeme všem za předvedené výkony a pokračujeme v dalším plaveckém tréninku.

jarní příměstský tábor brno