fbpx
Finále Mistrovství České republiky družstev 2022, které se uskutečnilo 19. – 20. března v Českých Budějovicích dopadl pro náš plavecký klub velmi dobře. Na stupních vítězů se jsme měli oba A-týmy!
Ženskému týmu se v I. lize dařilo od prvního okamžiku a kvalitními výkony udržovalo medailové pozice. Kvalitními výkony s přehledem ženy Komety vybojovaly znovu úžasné 3. místo za silnými týmy vítězné Ostravy a druhé Plzně🥉💙.
Muži A-týmu sice nastupovali jako obhájci, ale letos byla konkurence velmi silná a vyrovnaná. I přesto, že se někdy nedařilo podle představ, dokázal mužský A-tým Komety podat bojovný výkon. Podobně jako ženy tak i muži vyplavali  za vítěznými Pardubicemi a stříbrnou Plzni. 🥉💙
Výbornými výkony se prezentoval mužský B-tým, který ve finále 2. ligy obsadili nepopulární bramborovou medaili. 💙

” Soutěž družstev je specifická a je příjemným zpestřením před hlavní částí sezóny. Konkurence byla letos velmi silná! Děkuji všem za předvedené výkony a gratuluji našim plavcům za bojovný přístup v dresu Komety i za medailové umístění v 1. lize.” vzkazuje trenér a předseda klubu Jiří Vlček.