fbpx

Pro aktuální informace ohledně vývoje situace v ČR a v Brně sledujte příspěvky na sociálních sítích (Facebook, Instagram). Snažíme se Vás informovat, co nejlépe a co nejspolehlivěji. Děkujeme především za trpělivost. Informace k Vám případně budou proudit i přes osobní trenéry a vedoucí.

Aktualizace 17. 3. 2020

Z důvodů zpřísňujících se pravidel (nozový stav, karanténa) prosíme všechny o dodržování a především chránění vlastního zdraví, ale i okolí.

Aktualizace 12. 3. 2020 17:00

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu rušíme od zítřka veškeré tréninky. O dalším postupu vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Aktualizace 12. 3. 2020

Po dnešní mimořádné trenérské poradě a informací od provozovatele bazénů bychom rádi upozornili, že tréninky budou probíhat! Vedoucí a osobní trenéři by měli informovat své sportovce o konkrétním plánu pro dané družstvo.
Zároveň upozorňujeme, že situace se může kdykoliv změnit a budeme reagovat operativně, okamžitě i podle zdravotní situace v ČR. Prosíme všechny, aby v případě jakéhokoliv náznaku nemoci či zdravotního problému nechodili v žádném případě na trénink a informovali vzdáleně svého trenéra nebo vedoucího.
Děkujeme všem zúčastněným a také zainteresovaným.

Aktualizace 11. 3. 2020

UPDATE 20:30 Poskytujeme nové informace k situaci: Od zítřka 12.3.2020 jsou uzavřeny všechny městské plavecké bazény pro veřejnost z důvodů nařízení MMB (u kterých je zřizovatel MMB). Podle informací budou tréninky probíhat pro kluby. Konkrétní informace po zítřejší trenérské radě. Děkujeme za trpělivost a přejeme hlavně zdraví.

Aktualizace 10. 3. 2020

Rádi bychom Vás informovali, že v rámci dnešního nařízení vlády, byly zrušeny všechny nejbližší plánované závody. Ohledně tréninkových hodin se informujte u jednotlivých vedoucích a trenérů. Bazén Za Lužánkami dle našich informací bude zatím fungovat bez omezení. Veškeré změny a novinky budeme ihned oznamovat. Děkujeme za trpělivost.

Za vedení klubu

Jiří Vlček

KPSP Kometa Brno