fbpx

13.4.2019 – Mistrovství ČR starších žákyní a seniorek 2019
Mistrovství ČR starších žákyní a seniorek 2019

Družstvo starších žákyní se předvedlo na domácím mistrovství ve všech disciplínách a získalo tři tituly mistryně ČR pro rok 2019. 1. místo ve figurách obsadila Marika Brabcová, která také obsadila 1. místo v sólových sestavách. Třetí titul mistryně ČR pak přidal pár Marika Brabcová s Dianou Čípovou. Předvedlo se také nové duo ve složení Petra Ludvíková a Isabelle Neuschlová. Starší žákyně se také představily s týmovou sestavou, se kterou se umístily na 3. místě a také kombinovanou sestavou, se kterou obsadily 2. místo.

V kategorii seniorek se předvedla děvčata s týmovou sestavu, která byla zaplavána s chutí a bez větších chyb, což jim vyneslo 3. místo. Také kombinovanou sestavu závodnice zaplavaly perfektně, bohužel to však na medaili nestačilo.