fbpx
Včera 16. prosince 2021 odstartovalo Zimní Mistrovství ČR v krátkém bazénu, které se po vrátilo po dvou letech, kdy bylo minule zrušeno kvůli Covidové situaci. V plzeňském bazénu se představí během čtyřdenního klání 35 plavců Komety Brno. Hned první den byla v akci většina z nich a vedlo se jim dobře, ať už z pohledu výkonů, tak i z medailového pohledu. Kromě medailí na naše plavce zbyly i bramborové medaile, ale potěšujícím faktem je, že jsme měli mnoho finálových umístnění nebo výkonů do TOP 10.
Na stupních vítězů jsme mohli vidět první den: Marek Osina (🥇zlato 200 polohový závod open), Lucie Zubalíková (🥈stříbro 1500 kraul open), Radim Švarc (🥈stříbro 50 kraul open), Markijan Klok (🥈stříbro 50 kraul starší junioři), kvarteto Hána, Klok, Máša, Uhlík (🥉bronz 4×50 polohový závod junioři), kvarteto Čihák, Špaček, Švarc, Peciar (🥈stříbro 4×50 polohový závod open)
Svým druhým dnem Zimní Mistrovství ČR dospělých a juniorů v krátkém bazénu v Plzni. V tamním bazénu se představí během čtyřdenního klání celkem 35 plavců Komety Brno. Podobně jako první den byla v akci během druhého dne většina z našich plavců a vedlo se jim opět dobře, ať už z pohledu výkonů, tak i z medailového pohledu. Kromě medailí na naše plavce zbyly i bramborové medaile, ale potěšujícím faktem je, že jsme znovu měli mnoho finálových umístnění nebo výkonů do TOP 10.
Na stupních vítězů druhého dne jsme mohli vidět: Marek Osina (🥇zlato 100 znak open), Alena Benešová (🥈stříbro 400 kraul open),Karel Hána (🥉bronz 100 kraul starší junioři,) Matěj Máša (🥉bronz 100 motýlek starší junioři), kvarteto Hána, Uhlík, Máša, Klok (🥈střibro 4×50 kraul junioři), Kvarteto Surová, Obermannová, Marciánová, Benešová (🥈stříbro 4×50 kraul open) a kvarteto Peciar, Čihák, Klok, Švarc, Peciar (🥈stříbro 4×50 kraul open)
I v sobotu pokračovalo svým třetím dnem Zimní Mistrovství ČR dospělých a juniorů v krátkém bazénu v Plzni. V tamním bazénu se představí během čtyřdenního klání celkem 35 plavců Komety Brno. Podobně jako během dvou úvodních dnů byla v akci většina z našich plavců a vedlo se jim opět dobře, ať už z pohledu výkonů, tak i z medailového pohledu. Kromě medailí na naše plavce zbyly i bramborové medaile, ale znovu jsme měli mnoho finálových umístnění nebo výkonů do TOP 10.
Na stupních vítězů druhého dne jsme mohli vidět: Alena Benešová (🥇zlato 200 motýlek open), Radim Švarc (🥇zlato 50 motýlek open), Markijan Klok (🥉bronz 50 motýlek starší junioři), Tomáš Peciar (🥈stříbro 100 kraul open) a kvarteto Osina, Špaček, Surová, Benešová (🥇 zlato 4×50 polohový závod mix open)
V neděli skončilo svým čtvrtým dnem Zimní Mistrovství ČR dospělých a juniorů v krátkém bazénu v Plzni. V tamním bazénu se představila během čtyřdenního klání celkem 32 plavců Komety Brno. Opět byla v akci většina z našich plavců a vedlo se jim opět dobře, ať už z pohledu výkonů, tak i z medailového pohledu. Kromě medailí na naše plavce zbyly i bramborové medaile, ale znovu jsme měli mnoho finálových umístnění nebo výkonů do TOP 10.
Na stupních vítězů posledního čtvrtého dne jsme mohli vidět: Marek Osina (2x 🥇🥇zlato 50 znak open, 400 polohový závod open), Alena Benešová (🥉bronz 100 motýlek open, 🥈 stříbro 400 polohový závod open, 🥉bronz 200 kraul open), Marika Surová (🥈stříbro 100 polohový závod open), kvarteto juniorů (🥈stříbro 4×50 kraul mix junioři) a kvarteto Švarc, Peciar, Surová, Benešová (🥈stříbro 4×50 kraul mix open).
Náš klub Kometa Brno získal během Zimního Mistrovství ČR dospělých a juniorů v krátkém bazénu v Plzni celkem 26 cenných kovů (7x🥇zlato, 13x 🥈stříbro, 6x🥉 bronz).
Gratulujeme všem za předvedené výkony za reprezentaci klubu.
Za krásné fotky děkujeme Terka Juřicová – více naleznete na https://terkajurr.rajce.idnes.cz/