fbpx

V sobotu 12. 10. 2019 jsme se zúčastnili prvních závodů této sezóny ve Vyškově, kde závodili děti ročníků 2009-2013. Z komety se zučastnilo celkem 28 závodníků.

Závody byly jen na jeden půlden a proto starší děti (2009) plavaly pouze 100 metrové a mladší 50 metrové tratě. Na výběr měli disciplíny znak, prsa a volný způsob. Hlavní závod 100 Z vyhrál Adam Řiháček a jako odměnou za toto vítěztví byl dort.

Všechny děti si zaplavali osobní rekordy, zlepšili si časy a získali tím potřebné časy na další závody i tréninky. Všem dětem moc gratuluji k úspěchu. I na těchto závodech se plavaly dětmi oblíbené štafety, které se povedly jak klukům tak i holkám a obě Áčkové štafety vybojovaly 1. místo.

Celkem jsme z těchto závodů odvezli 11.medailí z individuálních startů, spousty krásných časů a zlepšení. Hlavním fotografem byl pan Řiháček, kterému děkujeme za krásné fotky. Taktéž bych chtěla poděkovat trenérskému týmu za trpělivost, skvělou přípravu dětí na závody a dobře odvedenou práci, protože děti se stále zlepšují.

Jan Stuchlík