fbpx
První červnový víkend (4. – 6. 6. 2021) závodili naši plavci na třetím kole Českého poháru v plavání, který se tentokrát premiérově uskutečnil v Liberci. V padesátce pod Ještědem na Velké ceně Liberce bojovala skoro třicetičlenná modrobílá výprava Komety Brno. Konkurence byla o trošku menší než před týdnem v Praze, ale to úplně nevadilo, protože v odpoledním finálovém bloku byly pravidelně vidět modrobílé barvy Komety. Závody probíhaly jako vždy v režimu ranní rozplavby a odpolední finále.
Nejvíce byla vidět nejen ve finále, ale i na stupních vítězů Marika Surová, která se představila v osmi disciplínách (1x🥇, 2x 🥈,2x 🥉). Na vítězství dosáhli plavci – Clementina Fraňková (🥇200P) , Alena Benešová (3x🥇), Matěj Zábojník (🥇200P), Filip Chrápavý (100P🥇). Další cenné kovy bral Štěpán Kučera, Dominik Špaček, Marek Osina, Matěj Máša.
Nejhodnotnější bodový výkon Velké ceny Liberce 🏆 si připsal plavec Komety Brno Matěj Zábojník na distanci 200 metrů prsa. Gratulujeme 👍
Děkujeme za krásné fotky: @hasilova_ a @terka_jur