fbpx
V polovině května jsme se zúčastnili již 30. ročníku Velké ceny města Kuřim. V letošním roce pro plavce ročníku narození 2013 – 2016. V průběhu sobotního dopoledne se představilo celkem 25 dětí našeho klubu a z Kuřimi jsme si nakonec odvezli celkem 33 umístění na stupních vítězů (13x zlato, 9x stříbro a 11x bronz). Mezi nejúspěšnější plavce závodů patřili Sára Zatloukalová, Jakub a Jan Veverkovi, kteří všechny své starty dokázali proměnit v stupně nejvyšší.
 
Dařilo se nám i ve štafetových disciplínách, kde všechny postavené štafety dokázaly zvítězit. Jednalo se o štafetu žáků na 2x50m + 2x25m volný způsob ve složení Jakub Pešl, Jan Veverka, Hugo Mandát a Jakub Veverka. V případě dívek se jednalo o štafetu ve složení Nela Onesorková, Sarah Zvejška, Viktorka Vodáková, a Sofie Janoušková.
 
Na závodech se plavala i polohová štafeta na 4x50m, která se skládala z dvou dětí a dvou dospělýh. Zde zlatou medaili získala štafeta ve složení Vanessa Venhudová, Sára Zatloukalová, Vladimíra Desetová a Jakub Zatloukal.
 
Kromě medailových umístění si plavci vyplavali i velké množství osobních rekordů.
Gratulujeme a děkujeme všem za vzornou reprezentaci.