fbpx

VC Prostějov

Dne 20. 10. 2018 se uskutečnil 16. ročník Velké ceny Prostějova. Na bazén v Prostějově Kometa vyslala 29 účastníků, kteří nastoupili celkem na 143 startů. První půlden jsme zahájili společnou rozcvičkou. Všichni závodníci byli pozitivně naladěni a natěšeni na závodní den. V 8:00 na rozplavání nastoupily dívky, které po 25 minutách vystřídali chlapci. V 9:00 započali závody. Všichni plavci Komety podávali skvělé výkony, které vedly k mnoha osobním rekordům a tím zase o kousek posunuli své limity. Celé závody se nesly v přátelském duchu a plavci si své působení v Prostějově užívali.

Za zmínku stojí výkon Romana Hlávky, který stanovil nový rekord VC Prostějova – O pohár Domovní správy a to hned ve dvou disciplínách, kdy na 100 m znak stanovil nový čas 1:19,35 a na 50 m znak stanovil nový čas 36,55. Za celé závody se povedlo plavcům Komety Brno získat celkem 35 medailí. Přičemž úspěšnější byli chlapci s počtem 22 medailí.

Jako zodpovědný trenér musím vyjádřit spokojenost, jak s výkony plavců, tak jejich chováním a za celý trenérský tým tímto chci poděkovat plavcům za skvělé hájení barev Komety.

Za trenérský tým

Stanislav Winkler