fbpx

 

ZŠ nám. Svornosti plaveme od 15.9.2020 do 17.6.2021

 

Pro koho je bazén určen:

 Plavecký bazén na ZŠ Svornosti v Brně Žabovřesky je vzhledem ke své velikosti ideální pro začínající plavce a to již od 3 let.

Bazének měří 12m a jeho hloubka se v šíři bazénu postupně svažuje. Díky tomu je v bazénku prostor pro začínající i pokročilejší plavce, kteří v poslední dráze již nedosáhnou na dno a nemohou si tak usnadnit přeplavání délky.

Rodičům je vstup do školy z nařízení školy zakázán. Vzhledem k tomu, že rodiče nemají možnost sledovat výuku ani z jiných prostor, pořádáme 2x v roce “Den otevřených dveří”, kde se mohou rodiče podívat na naše tréninkové lekce a na pokroky svých dětí zblízka.

  

CENA:

  Pololetí  
     
Trénink 1x týdně 2 700 Kč  

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť.

Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

 

Termíny tréninků – přihláška:

Den Čas Plavecká úroveň Věk Přihláška
         
Úterý 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 3 – 12 let přihláška
  17.45 – 18.30 neplavci a začátečníci 3 – 12 let přihláška
Čtvrtek 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 3 – 12 let přihláška
  17.45 – 18.30 neplavci a začátečníci 3 – 12 let přihláška

  

Jak se přihlásit?

 Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systém:  https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?