fbpx

 

ZŠ Horní, Štýřice plaveme od 14.9.2020 do 16.6.2021

 

 

Pro koho je bazén určen:

Bazén na ZŠ Horní v Brně Štýřicích je díky zcela odlišné technologii čištění a slané vodě vhodný pro všechny děti trpící alergiemi nebo kožními problémy, protože neobsahuje chlór. Svými rozměry a hloubkou je tento bazén vhodný i pro starší děti a mládež.

V pondělí i ve středu přijímáme plavce i neplavce ve věku od 5 do 12 let. Ve středu je druhá hodina určena pro pokročilé plavce a je zaměřena na kondiční plavání – vhodné pro děti a mládež od 8 do 17 let.

Chceme umožnit i starším dětem a mládeži využívat velmi prospěšnou slanou vodu v případech, kdy například kvůli ekzému plavat v jiných bazénech ošetřených chlorovými prostředky nemohou.

Virtuální prohlídka bazénu

 

CENA:

  Pololetí  
     
Trénink 1x týdně 2 700 Kč  

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť.
Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

 

Termíny tréninků – přihláška:

 

Den Čas Plavecká úroveň Věk Přihláška
         
Pondělí 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 5 – 12 let přihláška
  17.45 – 18.30 neplavci a začátečníci 6 – 12 let přihláška
Středa 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 5 – 12 let přihláška
  17.45 – 18.30 plavci 8 – 17 let přihláška

Jak se přihlásit?

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systém:  https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?