fbpx

 

ZŠ Holzova, Líšeň plaveme od 15.9.2020 do 16.6.2021

 

 

Pro koho je bazén určen:

 Děti se zde mohou učit plavat již od  5 do 17 let a potom přejít do závodního plavání, vodního póla, synchronizovaného plavání nebo kondičního plavání. Doporučuji se na tento bazén přihlásit co nejdříve, jelikož je vždy první obsazený. Rodiče na bazén nesmí, proto musí být nejmladší děti schopné samostatného převlékání a kontroly svých věcí/plaveckých potřeb.
 

Plaveme zde 2x týdně (v úterý a ve středu). Pro neplavce a začátečníky, kteří mají zájem plavat 2x týdně doporučujeme pro druhý trénink bazén na ZŠ Šlapanice, kde plaveme v pondělí. Úterní hodina je vyhrazena pro kondiční plavání, pro děti, které již umí plavat a chtějí zdokonalovat plavecký styl. 

 

 

CENA:

HOLZOVA – středa (45 min. trénink)

 

Pololetí  
     
Trénink 1x týdně 2 700 Kč  

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť.
Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

HOLZOVA – úterý (60 min. trénink)

  Pololetí
     
Trénink 1x týdně  2 900 Kč  

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť.

  

Termíny tréninků – přihláška:

 

Den Čas Plavecká úroveň Věk Přihláška
         
Úterý 16.00 – 17.00 kondiční plavání 8 – 17 let přihláška
Středa 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 5 – 7 let přihláška
  17.45 – 18.30 začátečníci a plavci 7 – 10 let přihláška

 

Jak se přihlásit?

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systém:  https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?