fbpx

ZŠ Pastviny, Komín plaveme od 6.10.2020 do 17.6.2021

 

 

Pro koho je bazén určen:

Plavecký bazén na ZŠ Pastviny v Komíně využíváme pro dvě plavecké skupiny a to pro začátečníky a pokročilé.

Úterní výukové hodiny jsou díky snížené hladině v bazénku vhodnější pro malé děti, neplavce a začátečníky. Do těchto hodin primárně přijímáme převážně neplavce od 4 let. Trénink je vždy přizpůsoben dovednostem dětí ve skupině, například zde není problém plavat i na šířku.

Ve čtvrtek je bazén napuštěn kompletně a je tedy o 30 cm hlubší. Proto je čtvrteční plavání vhodnější pro lepší plavce nebo větší začátečníky.

Virtuální prohlídka bazénu

 

CENA:

Pololetí
Trénink 1x týdně 2 400 Kč

 

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť. Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

  

Termíny tréninků – přihláška:

 

Den Čas Plavecká úroveň Věk Přihláška
Úterý 17.00 – 17.45 neplavci a začátečníci 4 – 12 let přihláška
17.45 – 18.30 neplavci, začátečníci, plavci 4 – 12 let přihláška
Čtvrtek 16.00 – 16.45 neplavci a začátečníci 6 – 12 let přihláška
16.45 – 17.30 začátečníci a plavci 6 – 12 let přihláška

Jak se přihlásit?

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systém: https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?