fbpx
Zimní Pohár Moravy jedenáctiletého žactva 2022

Zimní Pohár Moravy jedenáctiletého žactva 2022

O víkendu 3. – 4. prosince 2022 proběhl v Prostějově Pohár Moravy jedenáctiletého žactva (ročník narození 2011), kam se nominovalo celkem 18 plavců z Komety Bno. Z prostějovského pětadvacetimetrového bazénu naši plavci vylovili celkem 20 medailí🥇🥈🥉, což je velký úspěch. Naši komeťáci předvedli velmi kvalitní výkony a odvezli z Prostějova 9x 🥇zlato, 5x 🥈 stříbro a 6x 🥉bronz.
 
Nejúspěšnějšími našimi plavci byli:
👉Albert Hynek
👉Jan Švanda
👉Jan Kos
👉Viktor Vopálka
👉Jakub Horký
👉Martin Sponer
 
Naši plavci zvládli dobře i štafety, když na 4x 50 metrů polohový závod mix brali zlato 🥇 a stříbro 🥈 a na 4×50 metrů volný způsob mix stříbro 🥈.
 
Všichni plavci si udělali perfektní osobní rekordy, tak budeme držet palce, aby tyto medaile měli i na dalších akcích. Všem moc gratulujeme! 👏👏👏
Kompletní přehled jednotlivých výkonů nalezne na našich stránkách www.kometaplavani.cz v sekci Výsledky
Letní pohár jedenáctiletého žactva Havířov

Letní pohár jedenáctiletého žactva Havířov

V sobotu 11. 6. 2022, se naši jedenáctiletí plavci představili na Letním poháru jedenáctiletého žactva, který se uskutečnil v Havířově. Celkově se zúčastnilo 14 plavců (9 kluků a 5 holek).
Na tuto akci jsme vyrazili autobusem již v pátek 10. 6. 2022 a přespali v Havířově, abychom byli dobře připravení a podali ty nejlepší výkony. To se nakonec ve většině případů povedlo a ze závodů jsme si dovezli celkem 12 medailí (6 zlatých, 2 stříbrné a 4 bronzové) a spoustu osobáků.
Nejlepšími výkony se blýskli Albert Hynek a Jan Švanda. Albert si odvezl celkem 5 zlatých medailí. Bohužel na svém posledním individuálním startu udělal chybu, za kterou byl diskvalifikován a která ho stála zlatou medaili. Honzovi se povedlo dovézt od každého kovu, jednu medaili. Dalšími, kdo se přičinil o medaile byli Jakub Horký, Martin Sponer a Viktor Vopálka.
Na závěry obou půldnů se povedlo poskládat štafety A a B, kterým se povedlo v prvním půldnu umístit na 1. a 3. místě v mixové polohové štafetě. Odpolední štafetě, se již tak dobře nevedlo, ale i přesto se Áčková štafeta umístila na krásném 2. místě a štafeta B skončila pod stupni vítězů na místě čtvrtém.

Na závěr chci poděkovat všem zúčastněným za předvedené výkony a zvládnutý víkend, a také rodičům, kteří dojeli za námi do Havířova za atmosféru.

Jan Stuchlík
Vedoucí akce

Zimní pohár jedenáctiletého žactva – Morava

Zimní pohár jedenáctiletého žactva – Morava

První prosincový víkend (4. – 5. prosince) pořádal náš klub Zimní pohár jedenáctiletého žactva – Morava. Tento zimní vrchol pro nejmladší žákovskou kategorii hostil pětadvacetimetrový bazén TJ Tesla Brno. Celkem se v domácím brněnském prostředí představilo 11 mladých nadějí ročníku narození 2010. Naši plavci získali v individuálních závodech celkem 7 medailí (6x 🥇 zlato a 1x 🥉bronz) a k tomu přidali ještě 2 cenné kovy ve štafetách (1x 🥇zlato, 1x 🥈stříbro). Nejúspěšnějším plavcem Komety se stala Ema Zatloukalová, ale gratulaci zaslouží všichni naši plavci, tedy velká gratulace všem za předvedené výkony a osobní rekordy 👏👍🐧
Kompletní přehled jednotlivých výkonů nalezne na našich stránkách www.kometaplavani.cz v sekci Výsledky