fbpx

Příměstský tábor Kraví hora

 

Plavecký klub pod vedením Kateřiny Haškové pořádá již šestnáctým rokem plavecké příměstské tábory na Kraví hoře, které si oblíbili nejen naši členové, ale také děti, které s námi přes rok neplavou. Táborů se každoročně účastní děti od 4 do 12 let – plavci i neplavci, pro něž je týdenní intenzivní plavání velkým přínosem. Po celou dobu se dětem věnují profesionální trenéři. Kromě zdokonalení se v plavání si děti užijí naplno letní zábavu a táborové hry. Prostory koupaliště Kraví hora nabízí mnoho sportovišť, pro menší dítka také prolézačky a pískoviště. Pestrý doplňkový program zahrnuje i středeční tematické výlety. Děti i rodiče mají naše tábory moc rádi a my se vždy těšíme na nové tváře. V letošním roce máme opět několik termínů v anglickém jazyce!

 

Letní příměstské tábory 2020

SLEVOVÉ KUPONY
Na všechny naše příměstské tábory můžete uplatnit slevový kupon v hodnotě 500 Kč, který jste obdrželi emailem nebo dostali od vedoucích trenérů na bazénu. Lze ho využít na více termínů a je platný i pro sourozence či kamarády. Pokud se k Vám kupon nedostal, neváhejte si o něj napsat emailem. (Slevové kupony se nesčítají – nelze použít více jak 1 slevový kupon na 1 tábor.)


Letní příměstský plavecký tábor (T1 – T8)

Děti budou rozděleny na hry a soutěže podle data narození do 3 družstev – malí, střední a velcí. Na plavání dle informace od rodičů na PLAVCE (dráha) a NEPLAVCE (malý bazén)

V ceně: péče o děti, celodenní vstupné na koupaliště, pronájem bazénu, drah a klubovny, vstupné a doprava na doprovodnou akci, dopolední svačina, oběd, odpoledne ovoce

Tábor je třeba uhradit nejpozději týden před zahájením. *Uvedé ceny platí při zaplacení do konce května 2020, poté budou navýšeny.

CENA na týden: 3 400 Kč

T1– Příroda, rostliny a stromy

06. 7. – 10. 7. 2020

T2 – Příroda, zvířata

13. 7. – 17. 7. 2020

T3 – Hasiči

20. 7. – 24. 7. 2020

T4 – Historie Brna

27. 7. – 31. 7. 2020

T5 – Pohádky a pověsti – hrajeme divadlo

03. 8. – 07. 8. 2020

T6 – Zpíváme, hrajeme a tancujeme pro radost

10. 8. – 14. 8. 2020

T7 – Výtvarné umění

17. 8. – 22. 8. 2020

T8 – Olympijské sporty

24. 8. – 28. 8. 2020


Angličtina a plavání (T2, T6)

Nejedná se o klasickou výuku angličtiny, ale o hraní a povídání s lidmi a dětmi žijícími několik let v Anglii. Je to vhodné pro děti, které se chtějí v angličtině zdokonalit, nebo pro děti cizinců, které se lépe domluví anglicky než česky. Ráda bych, aby celý den děti poslouchaly pouze angličtinu. Bude se konat ve 2 termínech, kdy děti budou rozdělené na na malé (předškoláci a prvňáci) a velké.

CENA na týden (AJ): 3 900 Kč

T2 – Příroda, zvířata – AJ

13. 7. – 17. 7. 2020

T6 – Zpíváme, hrajeme a tancujeme pro radost – AJ

10. 8. – 14. 8. 2020


Odpolední plavecké kurzy (T2, T5 a T8)

Plavání pro neplavce na hrátkovém bazénu.  Pondělí až pátek 17.00 – 18.00 hodin

CENA na týden: 1 250 Kč (možnost uplatnění slevy 500 Kč)

T2 – Plavecký kurz

13. 7. – 17. 7. 2020

T5 – Plavecký kurz

03. 8. – 07. 8. 2020

T8 – Plavecký kurz

24. 8. – 28. 8. 2020


Program a přihlášky

Hlavní náplní táborů bude výuka plavání. Je potřeba, aby děti měly alespoň trochu dobrou “fyzičku”. Přihlášené děti musí být ochotné spolupracovat a poslouchat vedoucí. Tábory pořádáme proto, aby se děti naučily plavat, nebát se vody a také aby smysluplně trávily prázdniny.

V letošním roce máme novinku – “DROBCI”.To jsou děti, které jsou malé a nezvládnou 2x denně plavat. Tyto děti budou ráno plavat a po obědě si schrupnou a pak půjdou na procházku, písek, koupák….. Budou součástí táborů jen je budeme šetřit (usínají nám u oběda). Cena je stejná jako za tábor.

Plavat budeme (mimo středy) 2 hodiny denně na krytém bazénu. V případě pěkného počasí můžeme plavat dopolední trénink na venkovním bazénu (netýká se neplavců). Dále pro děti připravujeme na každý týden tématický doplňkový program. Můžete si vybrat zněkolika témat.

Ceník táborů

(uvedené ceny jsou za celý týden a platí při zaplacení do konce května 2020)

Tábor T1 až T8

česky

3 400 Kč

Tábor T2A, T6A

anglicky

3 900 Kč

Tábor T2P, T5P, T8P

odpolední plavecké kurzy

1 250 Kč

*Pokud máme ve Vámi zvolený termín již obsazeno, nabízíme Vám volná místa na sportovních příměstských táborech Otevřená zahrada: https://www.plavani-bazenky.cz/tabory/

Harmonogram

 •  7.00  –  8.00 příchod dětí (kreslení v klubovně, nebo hry venku)
 •  8.00  –  9.00 rozcvička, hry a soutěže
 •  9.00  – 10.00 plavání
 • 10.00  – 12.00 svačina, hry a soutěže
 • 12.00  – 13.00 oběd
 • 13.00  – 14.00 polední klid (povídání, nebo klidné hry ve stínu či klubovně)
 • 14.00  – 15.00 plavání
 • 15.00  – 16.00 ovoce
 • 16.00  – 17.00 odchod domů

 • Děti mohou chodit od pondělí do pátku od 7.00h do 17.00h.
 • Program bude od 8.00h do 16.00h. Do 17.00h mohou děti zůstat na koupališti pod dozorem.
 • Děti budeme odvádět hromadně v 16, 16.30 a v 17 hodin k pokladnám. Budete-li chtít dítko vyzvednout v jinou dobu, tak zavolejte nebo si odchod domluvte s trenérem při nástupu.

 • Ráno budeme s dětmi většinou v klubovně.

 • První den tábora je nutné, aby s dítětem přišel jeho zákonný zástupce a odevzdal vyplněný a podepsaný EVIDENČNÍ LIST (viz Všeobecné podmínky)

 • potvrzení pro pojišťovnu vám dám do ruky v pondělí ráno při zápisu dítka na tábor

Stravování

Stravování zajišťuje firma MR PAINTER spol.s.r.o.

Pitný režim: každé dítě bude mít svoji 1/2 litrovou láhev. Dolít si mohou při svačině, obědu a odpoledne po plavání. K dispozici je voda z profesionální kuchyňské čističky vody, sirup a citron.

Stravovací omezení: firma MR PAINTER spol.s.r.o. je schopná nám dodávat jídlo bezlepkové, bez mléka a podobné jednoduší diety. Je tam příplatek 50 Kč na krabičky na celý týden. Pokud má vaše dítko kombinované alergie, dejte mu prosím jídlo z domu – cena bude o 500 Kč nižší (20 Kč svačina a 80 Kč oběd).

Strava je připravovaná pro děti, které sportují. Je dobrá a výživná. Děti trochu do jídla nutíme. Je potřeba, aby se najedly, když sportují. Nedávejte dětem na tábor cukrovinky a přeslazené nápoje (cola, fanta…). Některé děti oběd vyhodí a pak se cpou těmito dobrůtkami. Moc vás v tomto prosím o spolupráci. Děti dostanou polévku i další a mohou si i přidat.

Co vzít s sebou na tábor?

 • plavky, ručník, brýle, láhev s pitím – je možné ji kdykoliv doplnit. Dle počasí – kšiltovku, šátek, krém na opalování, pláštěnku, mikinu. Vše v batůžku.
Každé dítě musí mít batůžek svůj (ne jeden pro sourozence). Nedávejte s sebou dětem zbytečnosti a drahé věci, mají problém všechny věci si ohlídat. Také dětem, prosím, nedávejte mobilní telefony! Budete mít k dispozici číslo na trenéry jednotlivých družstev. A trenéři budou mít číslo na vás.

Na sebe

 • sportovní oblečení a obuv (budeme sportovat a běhat).

Prosím, neposílejte na tábor děti nesamostatné a neschopné účastnit se výuky v kolektivu. Je to sportovní tábor a děti budou po celém dni unavené. Rodič (zákonný zástupce) odpovídá za to, že dítě je zdravé a neohrozí ostatní děti přenosnou nemocí.

Budeme rádi, když nám donesete nějaké drobné dárky (sladkosti, pastelky, papíry…).<p

Podmínky a způsob úhrady

Vyplňte on-line přihlášku a pošlete příslušnou částku (v případě diet + 50 Kč).

Účet: 8822184028/5500

Variabilní symbol: 255

Specifický symbol:  1 – 8 (podle čísla tábora)

*Do zprávy pro příjemce je nutné napsat jméno dítěte. Za každé dítě a každý tábor je nutné poslat peníze jednotlivě.

*Přihláška se stává platnou po zaplacení. V případě obsazení všech termínů nebude možné se na tábor přihlásit.

Výše stornovacího poplatku:

   • storno 5. – 1. den před začátkem tábora – storno ve výši 50% z úplaty tábora
   • onemocnění před nástupem na tábor potvrzené lékařem – storno 0% (pouze 100 Kč administr. poplatek) – prosíme o vyplnění níže uvedeného dotazníku
   • ukončení tábora v jeho průběhu – storno 100% z úplaty tábora

V případě onemocnění během příměstského tábora, potvrzené lékařem a tím ukončení pobytu dítěte na akci, bude vrácena poměrná část nákladů pobytu po vyúčtování celé akce. Úplata bude vrácena se snížením o 100 Kč za administrativní činnost spojenou s táborem. Pokud doklad nebude předložen, bude účtován storno poplatek.

Dotazník – důvod odhlášení z tábora – ZDE

* Všeobecné podmínky přijetí dítěte na tábor najdete v příloze zde.

Vystavení faktury pro zaměstnavatele – formulář zde.

Potvrzení pro pojišťovnu – zde.

Potvrzení pro pojišťovnu budu vydávat vždy v pondělí když začíná tábor, nebo kurz. Kdo ho chce, donese vytištěné potvrzeni o zaplacení z banky a dostane ho do ruky.

Desatero pro plavecké příměstské tábory:

 1. Na tábory voďte své děti včas do 8 hodin.
 2. Neprotahujte loučení se svými dětmi – je jim potom ještě více smutno.
 3. Děti mají vhodné oblečení – kraťasy, tričko, ponožky, tepláky, mikinu, holčičky učesané a sepnuté vlásky. Nezbytná je sportovní obuv.
 4. Pití si děti nosí ve vhodné plastové láhvi (podepsané) s násoskou, případně v takové láhvi, kterou zvládnou děti otevřít samy.
 5. Rodiče nemohou být přítomni. Věřte, že to vaše děti zvládnou! Nežádejte o povolení být přítomni, ostatním dětem by to bylo líto. Pokud se na dítko chcete dívat, dělejte to potají, aby vás nevidělo.
 6. Dítě si od vás přebere zodpovědný trenér u šaten nebo u vchodu do areálu. Vaše dítě nasměruje za ostatními.
 7. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra. To platí i pro děti. Je nutné, aby se děti nevzdalovaly od svého družstva a aby se chovaly slušně.
 8. Pokud se dítěti na táboře něco nelíbí, okamžitě mě o tom informujte (Katy Hašková 777645517). Neberte to jako žalování. Problémy a starosti vaše i vašich dětí jsem schopná vyřešit okamžitě. V celém areálu je kamerový systém. Pokud by se dělo něco špatného, můžeme to objektivně posoudit a vyřešit.
 9. Nedožadujte se pro své děti výjimek.
 10. Podporujte své děti! Přáním nás i vás je spokojené dítě, které se naučí plavat, hrát kolektivní hry a najde si kamarády, se kterými se domluví bez pomocí sociálních sítí.