fbpx
O pohár Komety zná vítěze pro rok 2022-2023

O pohár Komety zná vítěze pro rok 2022-2023

Poslední květnovou neděli se na bazénu Ponávka uskutečnilo třetí a zároveň poslední kolo třídílných závodů 👉O pohár Komety. Závody byly zakončeny vyhlášením nejlepších plavců kondičních družstev, kteří se závodů zúčastnili. Vyhlašovali se tři nejlepší žačky a žáci. Plavci byli odměněni diplomy a věcnou cenou.
Mezi žačkami zvítězila 👉Zuzana Kýrová se ziskem 1949 bodů, mezi žáky dosáhl nejvíce bodů plavec 👉Dan Horalík se ziskem 1716 bodů. Na plavce se ziskem nejvíce bodů bez ohledu na pohlaví čekal pohár, který si nakonec odnesla a obhájila vítězství z loňského ročníku plavkyně Zuzana Kýrová a stala se tak absolutní vítězkou druhého ročníku závodů O pohár Komety.
 
Gratulujeme všem zúčastněným plavcům a těšíme se s Vámi opět na viděnou na podzim v rámci třetího ročníku závodů O pohár Komety. 👏👏👏
O pohár Komety 2. kolo

O pohár Komety 2. kolo

V sobotu 25. 2. proběhlo v Brně na bazénu Ponávka druhé kolo závodů O pohár Komety. Tyto plavecké závody jsou určeny převážně pro plavce kondičních družstev našeho klubu a celkem se závodu zúčastnilo 70 dětí.

Ve druhém kole na plavce čekaly disciplíny 50m volný způsob, znak a prsa a 100m znak. Plavecké závody byly navíc stejně jako na podzim loňského roku okořeněny o závod rodičů v disciplíně 50m volný způsob.

Po druhém kole průběžně mezi žačkami vede Zuzana Kýrová s 1322 FINA body, mezi žáky pak drží průběžné prvenství Dan Horalík s 1089 FINA body.

Všem plavcům děkujeme za účast a těšíme se na Vás ve třetím kole závodů O pohár Komety, které proběhne na konci května.

O pohár Komety 1. kolo 2022-2023

O pohár Komety 1. kolo 2022-2023

V neděli 9. října 2022 se v Brně na bazénu Ponávka uskutečnil již druhý ročník závodů O pohár Komety, tedy naše klubové plavecké závody, které jsou rozděleny na tři kola. V prvním kole na plavce čekaly disciplíny 50 metrů volný způsob a 50 metrů znak.
Plavci kondičních družstev zároveň soutěží O pohár Komety. Vítěz vzejde ze součtu FINA bodů z odplavaných disciplín v jednotlivých kolech. V letošním ročníku budeme vyhlašovat zvlášť dívky a chlapce.
Po prvním kole zatím mezi dívkami s průběžným bodovým ziskem 683 FINA bodů vede Zuzana Kýrová, která je i zároveň celkovou vítězkou loňského prvního ročníku. Mezi chlapci se vedení ujal s průběžným bodovým ziskem 559 FINA bodů plavec Dan Horalík.
Děkujeme všem plavcům, nejen z kondičních družstev, za účast v 1. kole závodů O pohár Komety a v dalších kolech se těšíme opět na viděnou.
O pohár Komety – 3. kolo

O pohár Komety – 3. kolo

V sobotu 4. června 2022 se na bazénu Ponávka uskutečnilo třetí a zároveň poslední kolo třídílných závodů 🎖O pohár Komety🎖.
Závody byly zakončeny vyhlášením nejlepších plavců kondičních družstev, kteří se závodů zúčastnili. Plavci byli odměněni diplomy a věcnou cenou. Na vítěze čekal pohár, který si nakonec odnesla plavkyně Zuzana Kýrová🎖 a stala se tak se ziskem 1604 bodů absolutní vítězkou prvního ročníku závodů O pohár Komety.
Gratulujeme všem zúčastněným plavcům a těšíme se s Vámi opět na viděnou na podzim v rámci druhého ročníku závodů O pohár Komety.👏👏👏
Pozvánka O pohár Komety

Pozvánka O pohár Komety

Zveme nejen své členy (bývalé i současné), ale i rodiče našich členů nebo podporovatelům našeho klubu, kteří si chtějí zkusit závodní atmosféru v konkurenci našich sportovců všech věkových kategorií. První kolo tohoto závodu (plaveme 50 znak a 50 volný způsob) se uskuteční dopoledne v sobotu 16. 10. 2021 na plaveckém bazénu Ponávka. Přihlášky: poharkomety@kometaplavani.cz
Staň se Komeťákem!
O POHÁR KOMETY
ODDÍLOVÝ PŘEBOR KOMETY BRNO – I. KOLO
POŘADATEL: Klub plaveckých sportů policie Kometa Brno
DATUM: sobota 16. října 2021
MÍSTO: Bazén Ponávka – 25m, 3 dráhy; Ponávka 808/3, 602 00 Brno-střed
PŘIHLÁŠKY: Podávají vedoucí jednotlivých družstev on-line systémem ČSPS nebo na tiskopisech pro počítačové zpracování – ke stažení na ČSPS. E-mailem: poharkomety@kometaplavani.cz
Nejpozději do 14. 10. 2021. Odhlášky nejpozději do pátku 15. 10. 2021 do 20.00 hod.
CENY: V jednotlivých kolech se nevyhlašují vítězové. Konečné hodnocení bude určeno podle celkového součtu bodů a vyhlášení vítězů proběhne až po konání celé série „Poháru Komety“. Výsledky každého kola budou zveřejněny na webu.
INFORMACE: Jan Novák, +420 608 434 283, novak@kometaplavani.cz
KATEGORIE: Všichni členové kondičních družstev KPSP a SKP Kometa Brno (všechny ročníky)
Závod 50 metrů volný způsob dospělí je určen rodičům a podporovatelům našeho klubu, kteří si chtějí vyzkoušet atmosféru závodů. Zájemci jsou srdečně zváni.
Přihlášení na tento závod bude v průběhu závodů – bude vyhlášeno rozhlasem.
ČASOVÝ POŘAD DISCIPLÍN
Rozplavání 8.00 – 8.45 hod., začátek závodů 9.00 hod.
1) 50m ZNAK – žačky/ženy
2) 50m ZNAK – žáci/muži
3) 50m VOLNÝ ZPŮSOB – žačky/ženy
4) 50m VOLNÝ ZPŮSOB – žáci/muži
5) 50m VOLNÝ ZPŮSOB DOSPĚLÍ (rodiče)