fbpx
Krajský přebor staršího žactva JMK

Krajský přebor staršího žactva JMK

O uplynulém víkendu 20.-21. listopadu 2021 se uskutečnily Krajské přebory staršího žactva Jihomoravského kraje. Tento důležitý kvalifikační závod se jako vždy odehrál na pětadvacetimetrovém bazénu na Lesné.
Celkem se krajského přeboru zúčastnilo 111 plavců z celého Jihomoravského kraje. Největší zastoupení měl náš klub Kometa Brno a to více jak jednu čtvrtina, přesně 29 závodníků modrobílé Komety. 🐧👍
Kromě početného zastoupení ve startovním poli jsme měli i početné zastoupení na stupních vítězů. Pro plavce Komety Brno to byla medailová smršť, když se celkové číslo cenných kovů zastavilo na rovných 97 🥇🥈🥉.
Mladé naděje Komety předvedly pěkné výkony a k nim přidaly spoustu osobních rekordů, tak jen doufáme, že se jich co nejvíce nominuje na prosincové Zimní mistrovství ČR žactva.
Gratulace všem. 👏👍👏👍👏
Krajské přebory staršího žactva 2019

Krajské přebory staršího žactva 2019

23.-24.11. 2019 proběhly v Beně na Lesné Krajské přebory staršího žactva r. 2005-2007. Za Kometu se ho zúčastnilo 26 závodníků. Získali 11 zůatých,22 stříbrných a 19 bronzových medailí.
Ale hlavně zaplavali mnoho osobních rekordů, což je velmi dobrý předpoklad, aby se jich co nejvíce nominovalo na Mistrovství republiky.