fbpx

9.11.2019 – Táborský pohár 2019
Táborský pohár 2019

Táborský pohár se uskutečnil opět v Táboře na krásném zrekonstruovaném bazéně.

Do kategorie mladší žákyně jsme vyslali závodnice, které až na jednu výjimku, soutěžily ve figurách mladší žákyně poprvé. A za výsledky se děvčata opravdu nemusela stydět. Také týmová sestava, kterou děvčata plavala pouze v pěti, neboť těsně před soutěží si zlomila nohu Pavla Burešová, byla zaplavána s elánem a úsměvem na rtech.

V kategorii Žákyně A soutěžilo celkem 76 závodnic a naše závodnice se opět neztratily. Nejlépe si pak vedla ve svém ročníku narození Simona Hubáčková, která se umístila na 3. místě.

V kategorii Žákyně B pak soutěžilo celkem 102 závodnic. V nejmladších závodnicích ročník narození 2012 a mladší opět nezklamala Julie Kadlčíková, která se umístila na 1. místě. V ročníku narození 2011 pak sbírku medailí doplnila Daniela Plachá, která se umístila na 3. místě.

Všem děvčatům a trenérkám gratulujeme a přejeme jim do další soutěže hodně elánu při trénování.

Výsledky:

Mladší žákyně

Figury – celkem 95 závodnic                                                     Týmy (7)

16. Fleková Táňa                            54,5938               4. KOMETA                        99,1063

22. Čarvašová Nela                        53,8993               (Čarvašová N., Čarvašová P. Fritscherová,

31. Hrančíková Magdaléna           52,4653               Kubíčková, Maděrová)

Žákyně A 2009 a starší – celkem 38 závodnic

9. Lukášová Berenika                     42,8214 (celkový výsledek 15. místo)

13. Janáčková Klára                       41,3571 (celkový výsledek 24. místo)

23. Bartoňová Alice                       37,9643 (celkový výsledek 42. místo)

26. Ondrová Ema                            37,4796 (celkový výsledek 48. místo)

28. Čižmářová Veronika                37,1837 (celkový výsledek 51. místo)

Žákyně A 2010 – celkem 22 závodnic

3. Hubáčková Simona                  43,9133 (celkový výsledek 8. místo)

11. Otevřelová Karolína                39,7806 (celkový výsledek 34. místo)

Žákyně B 2009 a starší – celkem 18 závodnic

18. Černá Eliana                              36,4167 (celkový výsledek 94. místo)

Žákyně B 2010 – celkem 20 závodnic

6. Šmardová Renata                      47,6190 (celkový výsledek 33. místo)

8. Ďurčová Michaela                      46,7976 (celkový výsledek 39. místo)

9. Tomášková Sára                         46,7738 (celkový výsledek 40. místo)

18. Cádriková Nela                         39,6766 (celkový výsledek 86. místo)

Žákyně B 2011 – celkem 37 závodnic

3. Plachá Daniela                           52,2679 (celkový výsledek 10. místo)

28. Fialová Zuzana                          42,6667 (celkový výsledek 72. místo)

29. Jurdová Anna                            42,4286 (celkový výsledek 73. místo)

Žákyně B 2012 a mladší – celkem 27 závodnic

1. Kadlčíková Julie                         48,7143 (celkový výsledek 26. místo)

27. Šmídová Jana Valerie              27,0060 (celkový výsledek 102. místo)