fbpx

2.6.2018 – Summer Cup 2018

 

Poslední soutěží sezóny v České republice je soutěž v Olomouci.

Letos se současně uskutečnilo také Mistrovství ČR Masters.

Tentokrát jsme měli zastoupení nejen ve věkové kategorii mladší žákyně, ale také ve věkové kategorii 15 let a mladší, ve věkové kategorii 15 let a starší a pochopitelně v nové disciplíně Highlight ve věkové kategorii 13 let a mladší.

Mladší žákyně soutěžily s novou týmovou sestavou, která se však moc nepovedla.

V kategorii 15 let a mladší jsme měli zastoupení v párech s již ostřílenou dvojicí Marika Brabcová a Diana Čípová. Kombinovanou sestavu pak plavaly děvčata právě bez těchto dvou závodnic a předvedly velmi slušný výkon.

Po párových sestavách následovala soutěž v highlight sestavách v kategorii 13 let a starší, kde si s juniorkami právě zaplavala Marika a Diana a svými výkony jistě dopomohly ke krásnému 2. místu.

V kategorii 15 let a starší se pak juniorky představily se svojí kombinovanou sestavu a opět získaly 2. místo.

Na MČR Masters náš oddíl reprezentovala trenérka Monika Morawitzová v disciplíně technické a volné sólo.

A jak to vše dopadlo si přečtěte nyní.

 

Výsledky:

Mladší žákyně

Týmy (12)

12 KOMETA – 44,1000

 

15 let a mladší

Páry (11)

5. Brabcová, Čípová – 61,8000

 

Kombinovaná sestava (5)

5. Kometa – 58,5000

 

15 let a starší

Kombinovaná sestava (4)

2. Kometa – 65,6000

 

13 let a mladší

HIGHLIGHT (3)

2. Kometa – 65,0667

 

MČR Masters

Technická sestava sólo

1. Morawitzová- 58,6106

 

Volná sestava sólo

1. Morawitzová – 59,9333