fbpx

 

Plavecký klub pod vedením Kateřiny Haškové pořádá již 17. rokem plavecké příměstské tábory na Kraví hoře, které si oblíbili nejen naši členové, ale také děti, které s námi přes rok neplavou. Táborů se každoročně účastní děti od 4 do 12 let – plavci i neplavci, pro něž je týdenní intenzivní plavání velkým přínosem. Po celou dobu se dětem věnují profesionální trenéři. Kromě zdokonalení se v plavání si děti užijí naplno letní zábavu a táborové hry. Prostory koupaliště Kraví hora nabízí mnoho sportovišť, pro menší dítka také prolézačky a pískoviště. Pestrý doplňkový program zahrnuje i středeční tematické výlety. Děti i rodiče mají naše tábory moc rádi a my se vždy těšíme na nové tváře. V letošním roce máme opět několik termínů v anglickém jazyce!

 

Letní příměstské tábory 2021

 

 

Letní příměstský plavecký tábor (T1 – T7)

Děti budou rozděleny na hry a soutěže podle data narození do 3 družstev – malí, střední a velcí. Na plavání dle informace od rodičů na PLAVCE (dráha) a NEPLAVCE (malý bazén)

V ceně: péče o děti, celodenní vstupné na koupaliště, pronájem bazénu, drah a klubovny, vstupné a doprava na doprovodnou akci, dopolední svačina, oběd, odpoledne ovoce

Tábor je třeba uhradit nejpozději týden před zahájením.

CENA na týden: 2 900 Kč

T1– Výlet na přehradu, paddleboardy, nebo parník

12. 7. – 16. 7. 2021

Přihláška T1

T2 – Výlet do zoologické zahrady

19. 7. – 23. 7. 2021

Přihláška T2

T3 – Výlet do lesa (Obora)

26. 7. – 30. 7. 2021

Přihláška T3

T4 – Poznávání historie Brna, výlet na Špilberk

02. 8. – 06. 8. 2021

Přihláška T4

T5 – Dopravní hřiště nebo hasiči

09. 8. – 13. 8. 2021

Přihláška T5

T6 – Otevřená zahrada

16. 8. – 20. 8. 2021

Přihláška T6

T7 – Výlet na hvězdárnu

23. 8. – 27. 8. 2021

Přihláška T7

*Výlety jsou prozatím orientační!

 

Angličtina a plavání (T2, T6)

Nejedná se o klasickou výuku angličtiny, ale o hraní a povídání s lidmi a dětmi žijícími několik let v Anglii. Je to vhodné pro děti, které se chtějí v angličtině zdokonalit, nebo pro děti cizinců, které se lépe domluví anglicky než česky. Ráda bych, aby celý den děti poslouchaly pouze angličtinu. Bude se konat ve 2 termínech, kdy děti budou rozdělené na na malé (předškoláci a prvňáci) a velké.

CENA na týden (AJ): 3 500 Kč

T2 – Výlet do zoologické zahrady AJ

19. 7. – 23. 7. 2021

Přihláška T2A

T6 – Otevřená zahrada AJ

16. 8. – 20. 8. 2021

Přihláška T6A


Odpolední plavecké kurzy (P1, P3, P5 a P7)

Plavání pro neplavce na hrátkovém bazénu.  Pondělí až pátek 17.00 – 18.00 hodin

CENA na týden: 750 Kč 

P1 – Plavecký kurz  12. 7. – 16. 7. 2021

Přihláška P1

P3 – Plavecký kurz  26. 7. – 30. 7. 2021

Přihláška P3

P5 – Plavecký kurz  09. 8. – 13. 8. 2021

Přihláška P5

P7 – Plavecký kurz  23. 8. – 27. 8. 2021

Přihláška P7

 


Program a přihlášky

Hlavní náplní táborů bude výuka plavání. Je potřeba, aby děti měly alespoň trochu dobrou “fyzičku”. Přihlášené děti musí být ochotné spolupracovat a poslouchat vedoucí. Tábory pořádáme proto, aby se děti naučily plavat, nebát se vody a také aby smysluplně trávily prázdniny.

“DROBCI” – to jsou děti, které jsou malé a nezvládnou 2x denně plavat. Tyto děti budou ráno plavat a po obědě si schrupnou a pak půjdou na procházku, písek, koupák….. Budou součástí táborů jen je budeme šetřit (usínají nám u oběda). Cena je stejná jako za tábor.

Plavat budeme (mimo středy) 2 hodiny denně na krytém bazénu. V případě pěkného počasí můžeme plavat dopolední trénink na venkovním bazénu (netýká se neplavců). Dále pro děti připravujeme na každý týden tematický doplňkový program. Můžete si vybrat z několika témat.


Ceník táborů 2021

(uvedené ceny jsou za celý týden) 
Tábor popis cena
T1 až T7 česky 2 900 Kč
T2A, T6A anglicky 3 500 Kč
P1, P3, P5, P7 odpolední plavecké kurzy 750 Kč
 
*Pokud máme ve Vámi zvolený termín již obsazeno, nabízíme Vám volná místa na sportovních příměstských táborech Otevřená zahrada: https://www.plavani-bazenky.cz/tabory/

Harmonogram

 •  7.30  –  8.00 příchod dětí (hraní si na hřišti)
 •  8.00  –  9.00 rozcvička, hry a soutěže
 •  9.00  – 10.00 plavání
 • 10.00  – 12.00 hry a soutěže
 • 12.00  – 13.00 oběd
 • 13.00  – 14.00 polední klid (povídání, nebo klidné hry ve stínu či klubovně)
 • 14.00  – 15.00 plavání
 • 15.00  – 16.00 hry
 • 16.00  – 16.30 odchod domů

 • Děti mohou chodit od pondělí do pátku od 7.30h do 16.30h.
 • Program bude od 8.00h do 16.00h. Do 16.30h mohou děti zůstat na koupališti pod dozorem.
 • Děti přiveďte ráno na hřiště za koupalištěm, kde si je převezmeme. Tamtéž si je můžete od 16 do 16.30 hodin vyzvednout. Budete-li chtít dítko vyzvednout v jinou dobu, tak zavolejte nebo si odchod domluvte s trenérem při nástupu.

 • První den tábora je nutné, aby s dítětem přišel jeho zákonný zástupce a odevzdal vyplněný a podepsaný EVIDENČNÍ LIST (viz Všeobecné podmínky)

 • Potvrzení pro pojišťovnu vystavím na základě předložení potvrzení o zaplacení při vyzvednutí průkazky na plavání.

Stravování

Stravování zajišťuje firma MR PAINTER spol.s.r.o.

Pitný režim: každé dítě bude mít svoji 1/2 litrovou láhev. Dolít si mohou při svačině, obědu a odpoledne po plavání. K dispozici je voda z profesionální kuchyňské čističky vody, sirup a citron.

Stravovací omezení: firma MR PAINTER spol.s.r.o. je schopná nám dodávat jídlo bezlepkové, bez mléka a podobné jednoduší diety. Je tam příplatek 50 Kč na krabičky na celý týden. Pokud má vaše dítko kombinované alergie, dejte mu prosím jídlo z domu – cena bude o 500 Kč nižší (20 Kč svačina a 80 Kč oběd).

Strava je připravovaná pro děti, které sportují. Je dobrá a výživná. Děti trochu do jídla nutíme. Je potřeba, aby se najedly, když sportují. Nedávejte dětem na tábor cukrovinky a přeslazené nápoje (cola, fanta…). Některé děti oběd vyhodí a pak se cpou těmito dobrůtkami. Moc vás v tomto prosím o spolupráci. Děti dostanou polévku i další a mohou si i přidat.

Co vzít s sebou na tábor?

 • plavky, ručník, brýle, láhev s pitím – je možné ji kdykoliv doplnit, příbor a letos i svačinu. Dle počasí – kšiltovku, šátek, krém na opalování, pláštěnku, mikinu, dezinfekci. Vše v batůžku.
Každé dítě musí mít batůžek svůj (ne jeden pro sourozence). Nedávejte s sebou dětem zbytečnosti a drahé věci, mají problém všechny věci si ohlídat. Také dětem, prosím, nedávejte mobilní telefony! Budete mít k dispozici číslo na trenéry jednotlivých družstev. A trenéři budou mít číslo na vás.
 

Na sebe

 • sportovní oblečení a obuv (budeme sportovat a běhat).

Prosím, neposílejte na tábor děti nesamostatné a neschopné účastnit se výuky v kolektivu. Je to sportovní tábor a děti budou po celém dni unavené. Rodič (zákonný zástupce) odpovídá za to, že dítě je zdravé a neohrozí ostatní děti přenosnou nemocí.

Budeme rádi, když nám donesete nějaké drobné dárky (sladkosti, pastelky, papíry…).<p

 

Podmínky a způsob úhrady

Vyplňte on-line přihlášku a pošlete příslušnou částku (v případě diet + 50 Kč).

Účet: 8822184028/5500

Variabilní symbol: 255

Specifický symbol:  1 – 7 (podle čísla tábora)

*Do zprávy pro příjemce je nutné napsat jméno dítěte. Za každé dítě a každý tábor je nutné poslat peníze jednotlivě.

*Přihláška se stává platnou po zaplacení. V případě obsazení všech termínů nebude možné se na tábor přihlásit.

Výše stornovacího poplatku:

   • storno 5. – 1. den před začátkem tábora – storno ve výši 50% z úplaty tábora
   • onemocnění před nástupem na tábor potvrzené lékařem – storno 0% (pouze 100 Kč administr. poplatek) – prosíme o vyplnění níže uvedeného dotazníku
   • ukončení tábora v jeho průběhu – storno 100% z úplaty tábora

V případě onemocnění během příměstského tábora, potvrzené lékařem a tím ukončení pobytu dítěte na akci, bude vrácena poměrná část nákladů pobytu po vyúčtování celé akce. Úplata bude vrácena se snížením o 100 Kč za administrativní činnost spojenou s táborem. Pokud doklad nebude předložen, bude účtován storno poplatek.

Dotazník – důvod odhlášení z tábora – ZDE

* Všeobecné podmínky přijetí dítěte na tábor najdete v příloze zde.

Vystavení faktury pro zaměstnavatele – formulář zde.

Potvrzení pro pojišťovnu – zde.

Potvrzení pro pojišťovnu budu vydávat vždy v pondělí když začíná tábor, nebo kurz. Kdo ho chce, donese vytištěné potvrzeni o zaplacení z banky a dostane ho do ruky.

 
 
 

Desatero pro plavecké příměstské tábory:

 1. Na tábory voďte své děti včas do 8 hodin.
 2. Neprotahujte loučení se svými dětmi – je jim potom ještě více smutno.
 3. Děti mají vhodné oblečení – kraťasy, tričko, ponožky, tepláky, mikinu, holčičky učesané a sepnuté vlásky. Nezbytná je sportovní obuv.
 4. Pití si děti nosí ve vhodné plastové láhvi (podepsané) s násoskou, případně v takové láhvi, kterou zvládnou děti otevřít samy.
 5. Rodiče nemohou být přítomni. Věřte, že to vaše děti zvládnou! Nežádejte o povolení být přítomni, ostatním dětem by to bylo líto. Pokud se na dítko chcete dívat, dělejte to potají, aby vás nevidělo.
 6. Dítě si od vás přebere zodpovědný trenér u šaten nebo u vchodu do areálu. Vaše dítě nasměruje za ostatními.
 7. Dodržujte a respektujte pokyny trenéra. To platí i pro děti. Je nutné, aby se děti nevzdalovaly od svého družstva a aby se chovaly slušně.
 8. Pokud se dítěti na táboře něco nelíbí, okamžitě mě o tom informujte (Katy Hašková 777645517). Neberte to jako žalování. Problémy a starosti vaše i vašich dětí jsem schopná vyřešit okamžitě. V celém areálu je kamerový systém. Pokud by se dělo něco špatného, můžeme to objektivně posoudit a vyřešit.
 9. Nedožadujte se pro své děti výjimek.
 10. Podporujte své děti! Přáním nás i vás je spokojené dítě, které se naučí plavat, hrát kolektivní hry a najde si kamarády, se kterými se domluví bez pomocí sociálních sítí.