fbpx

 

Udělejte něco pro své děti – pošlete je k vodě!

Pro mnohé rodiče je složité dětem kvalitně vyplnit dva měsíce prázdnin, a proto přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů v Brně. Tyto tábory Vám přinesou dobrý pocit z toho, že pro své děti děláte něco užitečného. Sportovní Klub policie Kometa Brno pro Vaše děti připravil na celé letní prázdniny příměstské tábory se zaměřením na výuku plavání, sport, zážitky nebo také angličtinu hrou.

Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku. Důležité je se to dobře naučit. Letní koupání a hry ve vodě mají své klady: těsně nad vodní hladinou je vzduch očištěn od prachu a nasycen vodními parami, což příznivě působí na horní cesty dýchací. Plavání je jednou z nejprospěšnějšních aktivit pro naše zdraví. pozitivně působí na fyzickou kondici i na psychiku dětí.

Sportovně-zážitkové tábory Vašim dětem přinesou spoustu zábavy, kolektivních her a dobrodružných výletů. Našim cílem je zábavnou formou dětem ukázat, jak si mohou užívat sportovních aktivit v přírodě. Jednotlivé tábory jsou rozděleny dle témat oblíbených knih a filmů. Vaše děti se tak mohou vžít do svých oblíbených postav a užít si her a soutěží v daném tématu.

Vaše děti si na příměstském táboře najdou nové kamarády. Od rána až do odpoledne nachystali pro děti trenéři SKP Kometa zajímavý, sportem nabitý program. Našim cílem je kvalitně se o prázdninách postarat o Vaše děti, naučit je zejména formou her radovat se z pohybu na souši i ve vodě.

Dnes lidé v životním shonu zapomínají, že pohyb je velmi důležitý. V nemocnicích by bylo mnohem méně pacientů, kdyby lidé věnovali více času pohybu na hřišti, v bazénu, nebo v přírodě. Chceme Vašim dětem pomoci. Důležité je, aby byly zdravé a krásné, aby se nebály rozběhnout, aby přeplavaly bazén, nezadýchaly se při výstupu do svahu.

Milé děti a rodiče, srdečně Vás zveme na plavecké a sportovně-zážitkové příměstské tábory, které budou po celé letní prázdniny probíhat na koupališti Kraví hora a ve sportovním areálu policie KOMETA BRNO (Riviéra).