fbpx

Chorvatsko

Rodinná plavba po moři

Zažij vzrušující výpravu za dobrodružstvím na plachetnici!

Budeme brázdit po moři mezi Chorvatskými ostrůvky. Každý den zakotvíme v jiné zátoce, budeme se potápět, plavat a plachtit. Každý si bude moci vyzkoušet ovládání lodi. Jako zázemí nám bude sloužit luxusní plachetnice. Prozkoumáme národní park Krka a jeho vodopády, čeká nás hledání pirátského pokladu, strávíme noc zakotvení na ostrovech, kde budeme moci pozorovat ty nejzářivější hvězdy.
Celý výlet bude koncipovaný pro rodiny s dětmi tak, aby to nebylo moc náročné, ale aby si především děti užily spoustu zábavy a byly v bezpečí.
Pokud má někdo strach z mořské nemoci, budeme se snažit být v zákrytu ostrovů, kde to moc nehoupe a v případě velkých vln vyrazíme v tyto dny na zajímavé výlety po souši.

O kapitánovi

Hlavním kapitánem jsem já, Petr Hašek, mám zkušenosti s plavbou na charterových lodích, na vlastní lodi, dále také se závoděním na jachtách a s přeplavbou Středozemního moře do Afriky na katamaránu z pet lahví.
Dalšími kapitány jsou Karel Macko a Vladimír Ptáček, jakožto velmi zkušení jachtaři s mnoha inspirativními nejen jachtařskými, ale i životními zkušenostmi.

Základní informace

Destinace

Šibenik, Chorvatsko

Posádka

1 loď = 10 osob, je možné obsadit až 3 lodě

Lodě

Charterová loď – katamarán (větší pohodlí a bezpečí pro děti než na klasické plachetnici)
Kajuty jsou obvykle pro 2 lidi (rodič+dítě / rodiče / děti společně)

Doprava

Vlastní, popřípadě je možné zajistit dopravu dohromady, ale až jakmile budeme vědět, kolik nás pojede.

Cena

17 000Kč / osoba (cena pro dospělého i dítě je stejná)
Cena zahrnuje: pronájem lodi – spaní na lodi, kapitána, parkování lodi, společný program, večerní hlídání dětí, hraní společenských her
Cena nezahrnuje: vstup do národních parků, doprava do Chorvatska a zpět, jídlo

Co s sebou

Věci na plavání, potápění, opalování, tenisky, kšiltovku (připnutou provázkem k triku, aby neuletěla), sluneční brýle, opalovací krém, škraboška na spaní (v přístavu bývá hodně světla)

Stravování

Snídaně si každý řeší sám, obědy si dohromady uděláme něco rychlého a na večeři můžeme jít do restaurace nebo si něco uvařit. Nakoupit se dá poblíž v supermarketu.

Přihláška

Termín

Téma

Cena

Přihláška

27. 7. – 3. 8. 2022

Plavba po moři

17.000Kč

Akce se bude konat při přihlášení minimálně 10 osob!
Plavání Bazénky, Všechna práva vyhrazena, 2021