ZŠ Holzova
Plaveme od 19.9.2023 do 13.12.2023 a od 3.1.2024 do 12.6.2024(Plaveme do 14.6.2023)
Pro koho je bazén určený

Plaveme zde 2x týdně (v úterý a ve středu). Pro neplavce a začátečníky, kteří mají zájem plavat 2x týdně doporučujeme pro druhý trénink bazén na ZŠ Šlapanice, kde plaveme v pondělí. Úterní hodina je vyhrazena pro kondiční plavání, pro děti, které již umí plavat a chtějí zdokonalovat plavecký styl.
Cena
Úterý (60 minut) | Trénink 1x týdně | 7.900 Kč/školní rok |
Středa (45 minut) | Trénink 1x týdně | 7.200 Kč/školní rok |
CENA za trénink zahrnuje: |
Vstup dětí na bazén |
Profesionální výuku plavání dětí |
Pojištění dětí |
Garanci ceny na celý školní rok i při dalším zvyšování cen energií, pronájmu bazénů, pracovní síly apod. |
Možnost zúčastňovat se závodů pro děti, startovné, medaile, poháry |
Termíny tréninků
Úterý | 16:00 - 17:00 | Kondiční plavání | 8-17 let |
Středa | 17:00 - 17:45 | Neplavci a začátečníci | 5-7 let |
17:45 - 18:30 | Začátečníci a plavci | 7-10 let |
Přihláška
PŘIHLÁŠKA ZDE: https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/
Změna termínu či místa plavání je možná pouze v důležitých případech, avšak maximálně 1x za rok. Tento důležitý případ se nevztahuje na to, že Vám to koliduje např. s jiným kroužkem. Přáli bychom si, aby plavání pro vás bylo prioritou. Pokud není, přihlaste se, až když víte na 100%, že budete v daný den a čas chodit.
Náhrady za zameškané lekce z jakýchkoliv důvodů nejsou možné – absence nemusíte omlouvat. Pokud by se náhodou stalo, že Vaše dítě dlouhodobě vážně onemocní, postupujte prosím dle instrukcí v často kladených otázkách.
Trenéři zodpovídají za děti pouze po dobu lekce, na kterou jsou děti přihlášeny.
Pokud si k výuce plavání přejete i některé z níže zmíněných služeb navíc, je třeba ke kurzovnému zaplatit příplatek za individuální přístup pro rodiče.
Na první plavání přineste vyplněný a podepsaný EVIDENČNÍ LIST!
Příplatek ke kurzovnému za individuální přístup pro rodiče: 3.000 Kč/ školní rok |
Náhrady za zameškané lekce plavání |
Možnost opakované změny termínu či místa plavání |
Možnost vrácení poměrné částky kurzovného za zameškané lekce plavání |
Přednostní vyřízení emailové komunikace |
V případě 100% obsazenosti bazénu budou mít přednost rodiče bez těchto specifických potřeb. Nejedná se o individuální kurz plavání pro dítě, ale o individuální přístup pro komunikaci s rodiči! Individuální kurz plavání pro dítě je možný za 1000 Kč / 60 min. lekci.