fbpx

ZŠ Holzova

Plaveme od 15.9.2020 do 16.6.2021

Pro koho je bazén určený

Děti se zde mohou učit plavat již od  5 do 17 let a potom přejít do závodního plavání, vodního póla, synchronizovaného plavání nebo kondičního plavání. Doporučuji se na tento bazén přihlásit co nejdříve, jelikož je vždy první obsazený. Rodiče na bazén nesmí, proto musí být nejmladší děti schopné samostatného převlékání a kontroly svých věcí/plaveckých potřeb. 
 

Plaveme zde 2x týdně (v úterý a ve středu). Pro neplavce a začátečníky, kteří mají zájem plavat 2x týdně doporučujeme pro druhý trénink bazén na ZŠ Šlapanice, kde plaveme v pondělí. Úterní hodina je vyhrazena pro kondiční plavání, pro děti, které již umí plavat a chtějí zdokonalovat plavecký styl. 

Cena

Úterý (60 minut)

Trénink 1x týdně (s možností 4 náhrad)

2.900 Kč

Středa (45 minut)

Trénink 1x týdně (s možností 4 náhrad)

2.700 Kč

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť. 
Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

Termíny tréninků

Úterý

16:00 - 17:00

Kondiční plavání

8-17 let

Středa

17:00 - 17:45

Neplavci a začátečníci

5-7 let

17:45 - 18:30

Začátečníci a plavci

7-10 let

Přihláška

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systém:  https://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

Plavání Bazénky, Všechna práva vyhrazena, 2021

jarní příměstský tábor brno