fbpx

Dne 13. 4. 2019 se uskutečnily další závody Moravskoslezké ligy nejmladšího žactva, a to v Kopřivnici. Malí závodníci komety, se vydali v brzkých ranních hodinách autobusem do Kopřivnice. Cesta proběhla v pořádku a byla příjemným zpestřením pro naše svěřence.

Od 9 hodin začalo rozplavání, před rozplaváním proběhlo oddílové rozcvičení a plavci se už mohli začít připravovat na svoje disciplíny. Ačkoliv pro některé plavce byly závody první zkušeností, všichni zvládli tuto zkušenost na výbornou.

V sobotu se více dařilo dívkám, které dohromady dovezly patnáct medailí a druhé místo ze štafetového závodu. Chlapci přivezli celkem 10 medailí a třetí místo ze štafetového závodu.

Trenéři byli velmi spokojeni jak s medailovými umístěními, tak i s osobními rekordy svým svěřenců. Celé závody se nesly ve velmi přátelském duchu a celý průběh závodů byl plynulý. Tímto děkuji za celý trenérský tým plavcům za příkladné chování a skvělé výsledky, pořadatelům z klubu Kopřivnice za hladký průběh závodů a perfektní přístup. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat svým kolegům za dobře odvedenou práci.

Za trenérský tým

Stanislav Winkler