fbpx

23.3.2019 – Memoriál Hany Cinkové 2019
Memoriál Hany Cinkové 2019

Na soutěž Memoriál Hany Cinkové jsme letos vyslaly pouze 1 mladší žákyni, vzhledem k tomu, že již druhým rokem nemáme děvčata pro tuto kategorii. Do Prahy však odjelo také družstvo starších žákyní, které čítalo 13 závodnic.

V kategorii mladší žákyně se představila v soutěži figur pouze Eva Kubíčková, která se umístila na krásném 30. místě a vyplavala si II. výkonnostní třídu. Přestože je mnohé ještě zlepšit, trenérky byly s jejím výkonem nadmíru spokojeny.

Družstvo starších žákyní se zúčastnilo letošního Memoriálu Hany Cinkové opět ve všech disciplínách. Nejlépe se ve figurách dařilo Dianě Čípové, která se umístila na 1. místě před Marikou Brabcovou. Obě děvčata se pak spolu poměřila i v sólových volných sestavách, kde úspěšnější byla opět Diana a získala tak druhou zlatou medaili. Na soutěži se dále představil nový pár ve složení Petra Ludvíková a Isabelle Neuschlová, které se vůbec neztratily ve startovním poli a umístily se na krásném 5. místě. Týmovou sestavu pak děvčata zaplavala velmi dobře, a celkově se umístila na 2. místě.

Trenérky byly velmi spokojeny s výsledky, přesto pro nadcházející Mistrovství České republiky musí děvčata více zabrat, aby mohla potvrdit svou výkonnost.