fbpx
O minulém víkendu 6. – 7. května 2023 se uskutečnil již 47. ročník mezinárodních plaveckých závodů 👉Májové Brno 2023, které je určeno pro žákovskou kategorii.
Vzhledem k tomu, že 50-ti metrový bazén za Lužánkami je stále v rekonstrukci, byl tento závod přesunut pro letošní ročník na 25-ti metrový bazén na Lesné.
Vzhledem k nabitému kalendáři a absenci 50 metrového bazénu byl i očekáván nižší zájem, ale v rámci tradice jsme tento závod zachovali.
Májového Brna se zúčastnilo 154 plavců z celé ČR a také oddíly ze Slovenska. Naši mladí Komeťáci tvořili více než třetinu startovního pole a vybojovali kromě spousty osobních rekordů i 77 medailí🥇🥈🥉.