fbpx
V sobotu 12. února 2022 se uskutečnil na 50-ti metrovém bazénu Za Lužánkami tradiční Krajský přebor Jihomoravského kraje na dlouhých tratích, který náš klub pořádal pod hlavičkou Jihomoravského plaveckého svazu. Tento závod je určený pro jihomoravské plavecké kluby a plave se na vzdálenost 800 a 1500 metrů volným způsobem. Pro většinu plavců to byla skvělá příležitost vyzkoušet si netradiční disciplíny, v kterých nezávodí. Pro trenéry je to dobrá příležitost otestovat své plavce a jejich tréninkovou přípravu v uplynulém období.
Celkem se Jarního krajského přeboru na dlouhé tratě zúčastnilo plavců z čtrnácti jihomoravských klubů. Náš klub měl jako již tradičně nejsilnější zastoupení – 60 plavců (21 plavců KPSP a 39 plavců SKP).
Zlato🥇 ve své kategoriích získali: ZATLOUKALOVÁ Ema, ŠVANDA Jan, ŘIHÁČEK Adam, KŘEPELKOVÁ Natálie, HLÁVKA Roman, FOJTÍKOVÁ Nikola, GRMELA Roman, HASILOVÁ Monika, HÝLLOVÁ Ema, MERHOUT Šimon
Stříbrnou 🥈ve své kategoriích získali: RAUS Michal, HYNEK Albert, FARONOVÁ Nella, GREGR Lukáš, POUSTECKÁ Lucie
Bronz 🥉 ve své kategoriích získali: ZATLOUKAL Filip, MALOCH Šimon, HYNEK Oliver, HRUBANOVÁ Nela, KLOK Markijan, PERINGER Marek, PROCHÁZKOVÁ Leona (2x)