fbpx

Třetí kategorií Brněnských pólistů jsou mladší dorostenci. Jejich tým byl veden opět Liborem Křížem a Ivem Zezulou. Postu kapitána se ujal nejzkušenější hráč Lukáš Zezula.

Družstvo odehrálo na počátku sezóny pohár ČSVP, kde skončil na krásném druhém místě. Následovala ligová soutěž, kde naši hráči vybojovali postup do nejlepší čtyřky a bojů o medaile. Až do posledního turnaje si žádný z celků nevytvořil výrazný bodový náskok a o všem rozhodoval až poslední turnaj. Na něm se bohužel našim borcům nedařilo a sezónu zakončili smolným 4. místem.

 

Nejlepším hráčem mladšího dorostu je jednoznačně gólman Alexandr Krupař, který na svůj věk vyniká skvělými a jistými zákroky v bráně. Do další sezóny patří mezi talentované borce, kteří se budou postupně začleňovat do mužského A týmu!

 

Sezóna 2018/2019?

Přestup ze starších žáků do dorostenců bývá jednou z nejtěžších okamžiků pro samotné hráče. Doufáme, že k nám na bazén za Lužánky přijde mnoho chlapců z Kohoutovic (žákovská základna), abychom měli více hráčů, se kterými budeme moci dále zlepšovat základní dovednosti ve vodě a postupně přidávat i taktické prvky hry.

 

 

Photo by ©monaphotography

 

ml.dorost 2018

ml. dorost poloml. dorost polo2ml. dorost polo3ml. dorost polo4