fbpx

Druhá nejstarší kategorie vodního póla v Kometě Brno jsou starší dorostenci. Ti se pod vedením trenéra Libora Kříže a asistenta Iva Zezuly zúčastnili ligové soutěže starších dorostenců. Pozice kapitána nebyla v týmu pevně dána, a tak se na tomto postu vystřídalo několik hráčů, podle jejich dosavadních výsledků.

Komeťáci dokázali v sezóně předvádět velice solidní výkony a zakončili sezónu krásným třetím místem. V této kategorii byly všechny týmy velmi vyrovnané a z pohledu diváka se jednalo o velice atraktivní utkání, kdy hráči dokázali předvádět akce, za které by se nemuseli vůbec stydět ani v mužské kategorii.

Mezi staršími dorostenci bychom rádi vyzdvihli Adama Schönwaldera, který se už postupně prosazuje i v mužích a byl ve své kategorii velmi důležitou oporou.

 

 

Sezóna 2018/2019?

Je třeba začlenit nově příchozí hráče z mladšího dorostu. Dále hráči musí zapracovat na osvojení základních dovedností, neboť i u nás se i ve starších kategoriích objevují velké rozdíly právě z tohoto pohledu a v neposlední řadě také posouvat hráčkou znalost taktických prvků hry.

 

 

 

Dorost 2018

Kometa dorost 2Kometa dorostkometa dorost3