fbpx

Katinka Hosszú míří do Brna!Velká cena Brna v plavání se blíží. Již za týden oslavíme jubilejní 50. ročník tohoto prestižního mezinárodního závodu. Letos bude Velká cena Brna pro české plavce jediným nominačním závodem na Mistrovství světa v krátkém bazénu, které se koná v čínském městě Hangzhou. Nové místo, nový termín, ale stále stejný závod – 50. ročník Velké ceny Brna v plavání míří na padesátku za Lužánkami (bazén s půlící stěnou).

V minulosti jsme přivítali na VC Brna nejen kompletní českou plaveckou špičku, ale i skvělé zahraniční plavce, mezi kterými nechyběli finalisti a medailisti z Mistrovství Evropy, Mistrovství světa či dokonce z Olympijských her. Letošní jubilejní ročník si zaslouží tu nejlepší plaveckou hvězdu.

Hlavní hvězdou 50. ročníku bude maďarská plavkyně Katinka Hosszú! Trojnásobná olympijská vítězka z posledních OH, světová rekordmanka nejen na polohových tratích, ale i plavkyně, která se pyšní titulem Nejlepší plavkyně světa v letech 2014, 2015, 2016. Nezdolná „Iron Lady“, která má z vrcholných akcí typu OH, MS a ME úctyhodnou bilanci  82 medailí (53x zlato, 18x stříbro a 11x bronz), zavítá do Brna!

Podpořte nás a přijďte 20. – 21. října 2018!

Rozplavby začínají vždy od 9:00 a finálový program od 17:00.