fbpx

Finále MČR družstev 2019Již tento víkend bude plavecký bazén za Lužánkami hostit finále MČR družstev na 50-ti metrovém bazénu. Ve dnech 16. – 17. března se do Brna sjedou nejlepší družstva z celé ČR, aby zde bojovaly o mistrovský titul pro rok 2019 a to v první a druhé lize. Ve finále I. Ligy MČR družstev se mezi osmičkou nejlepších družstev představí také mužský i ženský výběr Komety Brno. Ve finále II. Ligy, které se také koná na brněnském padesátimetrovém bazénu Za Lužánkami, se představí i mužský B tým Komety Brno.

Muži Komety Brno budou patřit i letos k hlavním adeptům na vítězství v této týmové soutěži a pokusí se nepřerušit úctyhodnou sérii triumfů v soutěži MČR družstev, která se datuje od roku 1993, tedy od vzniku samostatné ČR. Pokud se vše vydaří, bude to mistrovský titul ČR s číslovkou 27! Největšími konkurenty brněnské Komety budou jako již tradičně muži ze Slávie VŠ Plzeň a pražská družstva Bohemians a USK.

Ženy Komety Brno obhajují loňské výborné 3. místo a v Brně se mladý tým pokusí překvapit a znovu útočit na některou z medailových pozic. Hlavními adeptky na vítězství jsou ženy ze Slavie VŠ Plzeň, Pardubic nebo Ostravy.

V brněnské padesátce se předvede velká část české plavecké špičky, která svede zajímavé týmové souboje v ryze individuálním sportu, jakým plavání bezesporu je.

Časový harmonogram

Sobota 16.3.2019  rozplavání  13,00-13,50 závody od 14,00

Neděle  17.3.2019   rozplavání  8.00-8.50 závody od 9.00

Po skončení závodů vyhlášení výsledků  MČR družstev 2019

Průběh finále bude k dispozici skrze internetový on-line přenos http://www.swimtv.cz nebo http://www.statistikaplavani.cz. . Závod bude přenášen na LED tabuli na bazéně.

Více informací zde... Více informací zde…