fbpx

Po dlouhých týdnech koronavirové pauzy se svých závodů dočkali i bazénoví plavci.
První závod nesoucí název Corona Cup 2020 pro žáky se konal minulý víkend na venkovním bazénu v Praze Podolí. Počet startujících byl v souladu s hygienickými pravidly nastaven na 200 sportovců.

Pod vedením trenéra Tomáše Doubravy se tohoto závodu zúčastnilo i 17 našich závodníků. Atmosféra byla pohodová, voda i počasí super. Našim nejúspěšnějším závodníkem byl Martin Moliš, který skončil v celkovém součtu pětiboje na třetím místě.🥉

“Bylo tam vidět, kdo se během karantény poctivě připravoval a kdo nic nedělal… V našem klubu byli plavci v drtivé většině dobře připraveni a udělali nám velkou radost. Všichni si udělali aspoň nějaký osobní rekord.” spokojeně hodnotí výkony našich sportovců trenér Tomáš Doubrava.

Corona Cup 2020 pro nejlepší české plavce v kategoriích dorost a dospělí se bude konat na stejném místě ve dnech 4. a 5. července.