fbpx

Milé plavkyně, milí plavci a vážení rodiče,

plavecký klub Kometa Brno se dlouhodobě řadí mezi největší plavecké kluby v České republice. Tím, jak je náš klub opravdu velký, se nám bohužel ne vždycky daří utužovat týmového ducha, a tak jsme se rozhodli to změnit!

Naskytla se nám skvělá příležitost uspořádat sportovní pobyt v Krkonoších, v blízkosti obce Pec p. Sněžkou. Jedná se o Žižkovu boudu, která se nachází poblíž několika turistických tras (www.zizkovabouda.cz). Upřímně vás zveme na celoklubové kondičně-turistické soustředění, jehož cílem je stmelení kolektivu a nabrání fyzické kondice před zahájením plavecké sezóny.

Termín: NE 16. – PÁ 21. 8. 2020
Místo: Pec pod Sněžkou, Krkonoše
Doprava: autobusem
Cena zahrnuje: ubytování, 5x denně stravu, dopravu

Byli bychom velmi potěšeni, kdyby se této společné akce zúčastnil maximální možný počet našich svěřenců a svěřenkyň z různých družstev. Předpokládaný program: každý den turistický výlet. V místě je samozřejmě mnoho možností, kam vyrazit na výlet. Nedílnou součástí kempu budou teambuildingové akce a hry. Mimo to je v Peci k dispozici např. bobová dráha, hřiště, lanový park apod. Cílem je stmelit kolektiv našich plavců a plavkyň bez ohledu na věk, proto bychom vás chtěli požádat o spolupráci a vstřícnost při plánování dovolených a brigád.

Předpokládáme velký zájem, proto bychom vás chtěli požádat o včasné přihlášení se. Ubytovací kapacita je omezena, proto vás prosíme, abyste s přihlášením neotáleli. Přihlášku stačí poslat mailem na: doubto@seznam.cz.. V přihlašovacím emailu je třeba napsat jméno a příjmení dítěte, datum narození a družstvo, ve kterém trénuje.

Informace: u osobních trenérů nebo u p. Tomáše Doubravy – tel: 728 286 856, e-mail: doubto@seznam.cz
Podrobnější informace budou vydány během května a června.