fbpx

O víkendu 18. – 19. 1. 2020 se konaly plavecké tradiční mezinárodní závody nejmladšího žactva Brněnský tučňáček 2020. Byl to již 20. ročník, který se uskutečnil. Opět se díky velké snaze organizátorů z plaveckého klubu Kometa Brno vše povedlo a všichni plavci i jejich trenéři byli spokojení.

V jednotlivých disciplínách soutěžilo celkem 225 dětí ve věku od 8 do 10 let. Děti přijely v doprovodu svých trenérů nebo rodičů prakticky z celé Moravy, zčásti z Čech a zčásti ze Slovenska. Pro všechny závodníky, kteří se zúčastnili našeho závodu, čekaly pamětní listy a velké množství cen a medailí. Pro ty nejúspěšnější v počtu medailí byly ještě připraveny poháry.

 Aby bylo možné také závody uspořádat, je potřeba množství finančních prostředků, ale také i lidských zdrojů. Chtěli bychom tímto také poděkovat vedení radnice Městské části Brno-sever, která nám poskytla finanční dotaci na ceny pro závodníky, medaile atd. Jsme rádi, že můžeme pravidelně spolupracovat s touto MČ Brno-sever. Dalším zdrojem byly samozřejmě klubové prostředky a v neposlední řadě i lidské zdroje. To jsou všichni ti, bez jejichž pomoci by se závody vůbec nemohly konat a ani fungovat – rozhodčí a množství pomocníků z řad našich juniorských plavců – těmto všem patří velký dík. Fotky jsou k dispozici na našich webových stránkách kometaplavani.cz – viz. odkaz níže.

FOTOGALERIE 

Akci podpořila Městská část Brno-sever

Ředitel závodu Tomáš Doubrava