fbpx

Blanenský závodBlanenský závod

Krásnou mrazivou sobotu jsme strávili na Blanenských závodech, kde si mnohé děti zaplavaly osobní rekordy a někteří se postavily i na bednu.

Celých závodů se zúčastnilo 15 závodníků z Komety z 20 možných nominovaných. Skrz přetrvávající chřipku zůstalo doma hodně dětí na doléčení.

Závody byly na 25m bazéně, na který jsou děti zvyklé, takže neměly problém sa rychle adaptovat. Celkový počet účastníků bylo 205, takže konkurence byla velká, navzdory tomu, naši svěřenci vyplavali 5 medailí. Nejvíce sa dařilo Adamovi Řiháčkovi, který vybojoval 2 zlaté medaile v individuálních disciplínách 50m VZ a 50m Z. První místo také obsadil Ondřej Urbánek v disciplíně 50m P.  V té samé disciplíně 50m P, ale ročník 2009, si vybojoval krásné druhé místo Vojtěch Duraja. Medaili za třetí místo získala Petra Dobešová v disciplíně 100m PZ. Ostatní děti, i přesto že se neumístily na bedně, si zaplavaly osobní rekordy a předvedly, že na trénincích pilně pracují. Se všemi výkony jsme velmi spokojení a máme motivaci se dál zlepšovat.

Dál bych chtěla poděkovat za ochotu p. Tomáši Řiháčkovi za krásnu fotodokomentaci. Velké díky patří také trenérkám Michaele Sychrové a Kateřině Vágnerové za dobrou připravenost svěřenců.

Ing. Petra Holländerová