fbpx

Uplynulý víkend 30. – 31. listopadu 2021 byl opět ve znamení plaveckých závodů. Uskutečnilo se další kolo Českého poháru v plavání ARENA CUP, který se po Plzni přesunul do Jihlavy. V jihlavském krátkém bazénu se uskutečnil další ročník mezinárodního závodu Axis Cup 2021. 👍

Plavalo se tradičně systémem ranní rozplavby a odpolední finálový blok (finále A a finále B). I přes slabší účast zaviněnou prázdninami, soustředěním, covidovou situací a blížícím se ME v krátkém bazénu byl náš klub Kometa Brno vidět ve finále často. V hlavním městě kraje Vysočina se představilo celkem 19 plavců Komety Brno, kteří vybojovali celkem 28 cenných kovů (9xzlato🥇 8xstříbro 🥈 a 11x bronz🥉). Na stupně vítězů se postavili plavci jako Alena Benešová (vítězka 4x závodů), Marika Surová (vítězka 2x závodů), Dominik Špaček (vítěz 2x závodů), Štěpán Kučera, David Ludvík.