fbpx

Uplynulá neděle 18. 7. 2021 byla opět ve znamení Českého poháru v dálkovém plavání, který se přesunul do Veselí nad Lužnicí. Zde se konal 21. ročník Veselské hodinovky a opět zde nechyběly modrobílé barvy Komety Brno. V hlavní disciplíně 10 kilometrů si opět vedl suverénně náš olympionik Matěj Kozubek, který zvítězil 🥇v čase 1:58:47,2. Mezi ženami na stejné trati doplavala na výborném 5. místě Monika Hasilová. Na trati 5 kilometrů mezi muži bral 8. místo Matěj Máša a mezi kadety 9. místo bral Honza Klobása. Mezi ženami na stejné distanci doplavala z našich nejlépe na 5. místě Lucie Poustecká a 7. místo obsadila ještě Adéla Bařinová. Mezi staršími žáky na 3 kilometry jsme měli zastoupení v podobě Šimona Melichara (5. místo) a Adama Řiháčka (9. místo). V kategorii starších žaček brala 3 .místo 🥉 Valerie Vlková. Ve stejné disciplíně mezi mladšími žáky zvítězil náš Michal Raus 🥇.
Gratulujeme a děkujeme všem za důležité body do soutěže družstev v rámci Českého poháru v dálkovém plavání.