fbpx

V neděli 22. ledna 2023 se uskutečnilo 1. kolo Mistrovství ČR družstev – Jihomoravský kraj a Kraj Vysočina, kde se představily i naše družstva (KPSP Kometa Brno muži A, B a ženy A, B, SKP Kometa Brno muži a ženy). Pro všechny naše plavce to bylo první závodní měření v novém roce, které se konalo na bazénu TJ Tesla Brno. Jako již tradičně se podařilo A-týmu mužů Komety jasně zvítězit s velkým náskokem (17 417 bodů) před B-týmem mužů Komety, kteří zaznamenali hezký bodový výkon 14 818 bodů. Vítězství si vyplaval i A-týmu žen s pohodovým bodovým ziskem 15 469 bodů. Ženský tým Komety B obsadil 4. místo díky 12 822 bodům. Velmi mladý žákovský tým SKP pak obsadil 7. místo 9 171 bodů. U žen pak mladý žákovský tým SKP obsadil 9. místo součtem bodů 7 946 bodů.

Postup do semifinálového kola by neměl minout naše A-týmy a uvidíme, zda se podaří postoupit i dalším našim týmům do další fáze, která by se měla uskutečnit na konci února. Gratulujeme všem za předvedené výkony.